Skocz do zawartości

brak papierów a rejestracja??


Tomasz_29

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam pytanie, może to ktoś już przerabiał.... powiedzmy że jest sobie simson do którego nie ma papierów..... czy można go jeszcze w jakiś sposób "legalny" lub "troszke mniej" zarejestrować??

Pytam w imieniu znajomego który upatrzył sobie właśnie simsona ale okazało się że jest bez papierów :/

Jest na to jakaś rada??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam,

> mam pytanie, może to ktoś już przerabiał.... powiedzmy że jest sobie

> simson do którego nie ma papierów..... czy można go jeszcze w

> jakiś sposób "legalny" lub "troszke mniej" zarejestrować??

> Pytam w imieniu znajomego który upatrzył sobie właśnie simsona ale

> okazało się że jest bez papierów :/

> Jest na to jakaś rada??

jezeli papiery zostały zgubione to da sie wyrobic ale najczesniej tak pisze się jeżeli motocykl jest kradziony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jezeli papiery zostały zgubione to da sie wyrobic ale najczesniej tak

> pisze się jeżeli motocykl jest kradziony..

ok czyli rozumiem że np jak spisze wnumery silnika/ramy to mogę sprawdzić czy był kradziony i czy ewentualnie da rade wyrobić ponownie papiery tak?? jeśli tak to gdzie mam się zgłościć z tymi numerami - na policję??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok czyli rozumiem że np jak spisze wnumery silnika/ramy to mogę

> sprawdzić czy był kradziony i czy ewentualnie da rade wyrobić

> ponownie papiery tak?? jeśli tak to gdzie mam się zgłościć z

> tymi numerami - na policję??

na policji zapytają, czy jesteś poszkodowanym w sprawie i nic Ci nie powiedzą; w WK zapytają, czy jesteś właścicielem i nic Ci nie powiedzą, bo informacji udzielają tylko właścicielowi faint.gif to się nazywa paragraf 22.... jedyne wyjście to wtyczka w policji, albo żmudne odtworzanie dokumentacji--było to to zarejestrowane? umowa kupna--sprzedaży?

a z drugiej strony to dotychczasowemu właścicielowi powinno zależeć na wyczyszczeniu spraw papierkowych przed sprzedażą niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.