Skocz do zawartości

Schemat instalacji UNO 899 kat


Zet9

Rekomendowane odpowiedzi

> Bardzo potrzebny jest mi schemat instalacji elektrycznej do UNO 899

> kat 1999 rok. Jeżeli ma go ktoś, to proszę o wysłanie go mailem,

> na [email protected]. Z góry dziekuje.

Takie rzeczy to tylko w Erze - żadna z instrukcji nie obejmuje tego modelu - ich po prostu nie ma, to widma grinser006.gif

Instalacja na ogół jest taka sama jak w innych jednostkach.

A co dokładnie potrzeba z 899?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co dokładnie potrzeba z 899?

Dokładnie potrzeba mi jak wygląda połączenie czujnika z kontrolką przegrzania silnika.

Poniewaz zakupiłem wskaźnik temperatury od UNO 1,1, podłącxzyłem go w odpowiednie miejsce i zero reakcji, jak dałem drugi przewód od czujnika, omijając komputer, to wskaźnik działa, ale robi sie konflikt, gdyż z jednego czujnika idzie sygnał i na komputer i na wskaźnik. ja chce znaleźć na schemacie jak połączone jest to wszystko i z którego wyjścia z komputera wuchodzi przewód na zestaw wskaźników. Napewno jest to jakaś kombinacja, bo z czujnika wychodzi fioletowo-czarny, a do zestawu wskaźników, w miejsce gdzie powinien być zamocowany wskaźnik temperatury, a jest żarówka pod symbolem samochodzika, jest przewód szaro-biały. Nie chce rozbierać wiązek, dlatego wole to obejrzeć na schemacie. Obejrzałem sobie schemat instalacji Cieniaska 900, tam czujnik jest bezpośrednio podpięty do wskaźnika temperatury, a tu jest coś nakombinowane.

Dlaczego po prostu po włożenia czujnika impulsowego w termostat, zamiaste tego przegrzaniowego i wskaźnika temperatury we właściwe miejsce w zestawie wskaźników, on po prostu nie zadziałał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to zamiast się bawić to jechać do sklepu i kupić od poloneza albo od

> CC/CS z czerwoną plastikową obwódka grosze kosztuje i nie musisz

> się bawić w jakieś obejścia

A czym sie różni czujnik od CC/CS z niebieską obwódką, od tego z czerwoną?Bo ja kupiłem czujnik od CC, ale był niebieski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czym sie różni czujnik od CC/CS z niebieską obwódką, od tego z

> czerwoną?Bo ja kupiłem czujnik od CC, ale był niebieski.

Pewnie tym, że to nie jest czujnik temperatury wskaźnika (ja miałem u siebie z czarną - do kontrolki przegrzania, a wstawiłem z czerwoną - do wskaźnika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.