Skocz do zawartości

alarm Nisan Primera


leszekb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o małą podpowiedź. Jestem posiedaczem Nissana Primery rok 98 i mam w nim firmowy alarm, mam przynajmiej dwa piloty ale alarmu niemogę włączyć. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć gdzie w samochodzie szukać centralki ? i czemu alarm może nie działać ? Dioda ta pod szybą błyska cały czas aż do czasu właczenia zapłonu ale alarm na piloty nie reaguje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam prosze o małą podpowiedź. Jestem posiedaczem Nissana Primery

> rok 98 i mam w nim firmowy alarm, mam przynajmiej dwa piloty ale

> alarmu niemogę włączyć. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć gdzie w

> samochodzie szukać centralki ? i czemu alarm może nie działać ?

> Dioda ta pod szybą błyska cały czas aż do czasu właczenia

> zapłonu ale alarm na piloty nie reaguje...

trzeba chyba zaprogramowac piloty, powinno pomoc

1. przekręcić kluczyk w stacyjce 6 razy w ciągu 10 sekund (włączasz zapłon i wyłączasz), po 6 razie na pozycję ACC i powinien mrugnąć kierunkami 2 razy.

2. trzymając pilota blisko stacyjki wcisnąć i trzymać na pilocie UNLOCK, trzymając UNLOCK wciskasz 3 razy LOCK- powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

3. następnie bierzesz drugiego pilota i też wciskasz i trzymasz UNLOCK i 3 razy wciskasz LOCK- znów powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

4. na końcu przekręcasz na pozycję ZAPŁON i wtedy powinien mrugnąć 2 razy. u mnie to zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziękuję za radę jak wypróbuję to powiem czy mi się udało. A czy w

> Twoim Nissanie po takim zabiegu działał centralny odrazu ?

Ja u siebie wymienilem centralke na taka z allegro za ok 60zeta zlosnik.gif ale u sprorej ilosci osob dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam udało mi się zaprogramować piloty, teraz po naciśnieciu czerwonego przycisku miga raz kierunkowskazami lecz nic innego się nie dzieje a po przyciśnięciu czarnego dwa razy. Ani centralny ani alarm sie nie uaktywania a więc co to może być ? czyżby centralnka do wymiany ? Jeśli tak prosze o porady i jakiś prosty manual co wybrac i jak samemu zrobić :-) z góry dziękuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam udało mi się zaprogramować piloty, teraz po naciśnieciu

> czerwonego przycisku miga raz kierunkowskazami lecz nic innego

> się nie dzieje a po przyciśnięciu czarnego dwa razy. Ani

> centralny ani alarm sie nie uaktywania a więc co to może być ?

> czyżby centralnka do wymiany ? Jeśli tak prosze o porady i jakiś

> prosty manual co wybrac i jak samemu zrobić :-) z góry dziękuję

> :-)

Napieraj tu

http://www.nissanklub.pl/forum/viewforum.php?f=57&sid=1e8a251aece56f7c168ed532b8b3b833

ja sie nie znam zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.