Skocz do zawartości

filtr powietrza


MisieQ_wrc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

bardzo duze sa roznice w samych filtrach pomiedzy K&N i innymi firmowymi a jakimis jacky czy jeszcze innymi allegro-tuningo-podobnymi? A moze macie jakies sprawdzone, tansza a dobre filtry?

i przy okazji, czy ktos zamawialem dolot, kopie abartha u radeckiego z radlina? http://www.rajdy.hoga.pl/big_fot.asp?obrazek=gielda/pokaz_zdjecie.asp?id=83632

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to sa chyba te albo przynajmniej ten sam wzor,bo jest to kopia abartha.

Cena jest dosc atrakcyjna bo 200zl, a ten brak dziur to w sumie tez moze byc atut bo mozna sobie to ustawic wg potrzeb.

O tych Yankowych slyszalem wiele pochelbnych opinii ale te mnie tez bardzo ciekawia, szczegolnie ze sa troche tansze.

A jak z filtrem? macie jakies propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak, to sa chyba te albo przynajmniej ten sam wzor,bo jest to kopia

> abartha.

> Cena jest dosc atrakcyjna bo 200zl, a ten brak dziur to w sumie tez

> moze byc atut bo mozna sobie to ustawic wg potrzeb.

> O tych Yankowych slyszalem wiele pochelbnych opinii ale te mnie tez

> bardzo ciekawia, szczegolnie ze sa troche tansze.

> A jak z filtrem? macie jakies propozycje?

Brałem od Kropka cały zestaw z filtrem do MPI i musze przyznac ze jest róznica w jezdzie. Na podobnej trasie sprintu pod górkę auto wreszcie jakoś jechało. SC ma tylko dolot i koncowy ultera reszta seria.Myśle ze czy K&n czy inny filtr nie ma wiekszego znaczenia. Polecam zakupy u Kropka ja jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.