Skocz do zawartości

niezły kocioł


sedicivalv0le

Rekomendowane odpowiedzi

> i bogate słownictwo

Ta wypowiedź jest piękna hahaha.gifhahaha.gif

Quote:

Najwięcej Gejów jest we francji, dlatego francuskie samochody są takie a nie inne - właśnie dla nich i dla Ciebie. Miekkie jak gówno żeby nie złamać paznokcia w trakcie zmiany biegów. Ja nie znam gejów którzy jeżdżą Alfą Romeo, znam za to jednego który jeździ Xantią. Pozatym widzę jaką literaturę czytasz skoro wiesz co jest w 10 samochodów dla gejów. Cieszę się w takim razie że cie nie urazilem i mialem racje co do ciebie, bo ja takiej statystki nie znalem i wogóle o niej nie słyszałem. Widać czytam gazety dla heterosexualnych w przeciwieństwie do ciebie i bardzo cie prosze nie polecaj mi lektury o gejach dla gejów. Ta grupa społeczna nawet nie jest określona w prawie polskim. Alfy się psuły i owszem, właśnie od momentu kiedy zaczęto wkładać do nich części z Fiata. Tteraz jest inaczej, AR ma większą samoddzielność i jest znacznie lepiej z awaryjnością, nie psują się częsciej niż inne samochody. Może dotrze do Ciebie matole fakt że psuje się również twój badziewny citroen a rdzewieje z prędkością światła, sam kilka takich widziałem. Za to nigdy żadnej pordzewiałej 156, 147 ani 166. Widziałem nawet pordzewiałego Mercedessa E z roku 2003. Psują się każde auta BMW Audi Mercedes Opel Toyota Ford i inne. Pozatym powiem Ci że gdybyś nie czytał autogówna to wiedziałbyś że wiele podzespołów które ulegają awari zaprojektowali niemcy - renomowany bosh i inne gówna. Człowieku lecz się, naprawdę mi cię żal !!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ponoć jest, kilka razy go proszono o zamknięcie wątku

Niestety zamknięcie wątku nic nie pomoże na sposób wypowiedzi co niektórych prostaków. Wspaniale się zaprezentowali miłośnicy Alf pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.