Skocz do zawartości

Czasami 1 i 2 (jak stoi) nie wchodzi 3,4 ok (diagnoza)


lightjay

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjechał po mnie pacjent cc700 od kumpeli z problemem że czasami na parkinku czy np na światłach jak się stoi (nie zawsze 30% przypadków) to nie da się wbić ani 1 ani 2 trzeba lekko auto ruszyć żeby się kuneło na 3ce i potem już można wbić 1 czy 2 i jest ok, w czasie jazdy wolne np przy manewrach na parkingu jak sie auto wollo kula na kołach można wbić ale czasami jak stanie np przy cofaniu i zatrzymani problem znó z 1 i 2ką. Mało kiedy pomaga już wysprzeglenie (bo czasami nie po prostu nie da go wysprzeglić jedynie 3 żeby się kulną i potem 1 i 2. Olej w skrzyni wymieniony około roku temu, tak samo był założony zestaw napraqwczy drążka zmiany biegów i jest ok. poza tym ruszaniem.

I teraz diagnoza? Co podejrzewacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> linka sprzegla na 90%...

To teraz prosiłbym o podpowiedz czy wymienić czy wyregulować jeśli tak to jak i gdzie się dostać i jak regulować czy z kanału czy jak i w jaki sposób regulować? podciągnać, popuscić, przesmarować itd bo szczerze to jeszcze nie miałem okazji tego robić, a nie chce spieprzyć smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linka powinna byc tania wiec ja bym od razu wymienial. jednak dla pewnosci bym proponowal z kims skonnsultowac ten problem bo pewnosci nie mam zwlaszcza na odleglosc. co do wymiany, to pewnie by sie przydal podnosnik albo kanal. sama wymiana jest banalna, srednio rozgarniety czlowiek poradzi sobie nawet bez manuala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.