Skocz do zawartości

czy warto? - alpine CDA-7876RB


kubi21

Rekomendowane odpowiedzi

Po kradzieży mojego wspaniałego radia Clariona 8575 poszukuję czegoś innego. zastanawiam się na w/w Alpiną lub clarionem 9575. Kótre Cd Waszym zdaniem jest lepsze?

Na tej aukcji jest do zakpienia Alpina:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61309266

Zastanawiam mnie tutaj część opisu sprzedającego na temat mocy:

"Wzmacniacz CDA-7876RB był jedną z pierwszych jednostek głównych na świecie, która umożliwia uzyskanie rzeczywistej mocy 60 W x 4. Tak dużą moc można było uzyskać dzięki zastosowaniu układu scalonego i konwertera DC-DC w technologii MOSFET. Wzmacniacz napięciowy pozwala osiągnąć poziom napięcia zasilania 17,2 V we wzmacniaczu mocy przy poborze prądu rzędu 22 A. Niższa impedancja źródła zasilania oznacza większą wydajność. "

Zapewne to fantazja sprzedającego ale mozke ktoś ma jakieś dokładniejsze informacje. Na końcówkach mocy mi nie zależy (jak dlamnie może to być deck tak jak 9575) ale trochę mnie ten opis zadziwił.

Z góry dzięki za wszelkie opinie bow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok, ile warto za to radio zapłacić?

> Oczywiście za używkę np z tej aukcji?

wczesniej ten zawodnik wolal za to radio z kup teraz 800pln, nie wiem ile mozna dac, za 800 pln nie znalazlo ono nabywcy blush.gif sprzwdz w zakończonych aukcjach skromny.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.