Skocz do zawartości

siena skrzynia PROŹBA


KitCar

Rekomendowane odpowiedzi

z góry przepraszam moderatorów i proszę o wyrozumiałość. Temat zamieszczam tu bo sytuacja tego wymaga. PILNIE potrzebna jest skrzynia biegów do SIENY z silnikiem 1,6. Padła koledze a z mojej strony to sprawa honoru żeby mu pomóc. Jeśli ktoś ma to błagam piszcze dzwońcie wysyłajcie gołębie pocztowe-cokolwiek. Tel 607435106; GG 4303173, mail: [email protected]. Gość jest z Wałbrzycha ale odległość raczej nie gra roli. z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie ( i mam nadzieje że Panie też ;-) ponawiam temat. Kolega kupił skrzynię używaną i padła mu po kilku dniach po raz kolejny ale na coś innego. Coś zgrzytnęło i wyrwało całe mocowanie mechanizmu od prędkościomierza.

Więc poszukiwania skrzyni ciąg dalszy. Chodzi o skrzynie do Sieny 1,6. Najlepiej by było gdzieś na dolnym śląsku. Zaznaczam że zapytanie jest grzecznościowe. Z góry dzięki za odp. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie ( i mam nadzieje że Panie też ;-) ponawiam temat. Kolega

> kupił skrzynię używaną i padła mu po kilku dniach po raz kolejny

> ale na coś innego. Coś zgrzytnęło i wyrwało całe mocowanie

> mechanizmu od prędkościomierza.

> Więc poszukiwania skrzyni ciąg dalszy. Chodzi o skrzynie do Sieny

> 1,6. Najlepiej by było gdzieś na dolnym śląsku. Zaznaczam że

> zapytanie jest grzecznościowe. Z góry dzięki za odp.

hehe.gifhehe.gifhehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.