Skocz do zawartości

Simmering ALFA 156 2.0 TS


Endrju_000

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ktoś z Was wymieniał simmering wału korbowego od strony skrzyni biegów czy oryginał to corteco ? bo w aso chcą 180zl a w zwykłym sklepie 80zł nie chodzi tu o cene jeśli miałby być to te same części to nie ukrywam że tak corteco to chyba nie najlepsza firma miałem juz do czynienia z nia przy poprawianiu regeneracji kompresora g60 są bardzo słabe gosc w aso nic nie wie czy to to samo.....co on tam robi.....? angryfire.gif tłumik końcowy musze wymienić tarcze przednie klocki płyny wahacz górny ale ogólnie stan rewelacyjny wink.gif lekka kosmetyka zlosnik.gif Pozdrawiam skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie czy ktoś z Was wymieniał simmering wału korbowego od

> strony skrzyni biegów czy oryginał to corteco ? bo w aso chcą

> 180zl a w zwykłym sklepie 80zł nie chodzi tu o cene jeśli

> miałby być to te same części to nie ukrywam że tak corteco to

> chyba nie najlepsza firma miałem juz do czynienia z nia przy

> poprawianiu regeneracji kompresora g60 są bardzo słabe gosc w

> aso nic nie wie czy to to samo.....co on tam robi.....? tłumik

> końcowy musze wymienić tarcze przednie klocki płyny wahacz górny

> ale ogólnie stan rewelacyjny lekka kosmetyka Pozdrawiam

Corteco to to samo co oryginał. Wymień sobie jeszcze korki wałków wyrównoważających przy okazji wymiany uszczelniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie czy ktoś z Was wymieniał simmering wału korbowego od

> strony skrzyni biegów czy oryginał to corteco ?

99% uszczelniaczy w Alfie produkuje Corteco. Zamawiajac Originali Ricambi tez dostajesz Corteco. Jest jedno "ale": jakość Corteco OE (pierwszomontazowe) do Corteco AfterMarket ma sie proporcjonalnie do ceny OE/AM wink.gif

Szukaj Elringa (numerek znajdziesz na www Elring'a , a potem zakup w katalogu np. Intercars'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.