Skocz do zawartości

Blaupunkt San Francisco


paszczak

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem niedawno to radio, używane. Niby wszystko jest OK, ale w słoneczny dzień praktycznie nic nie widać na wyświetlaczu. W cieniu albo wieczorem jest OK. Rozebrałem panel - żarówki świecą, wyglądają na oryginalne, nic nie grzebane. Czy TTTM? Ma ktoś z Was ten model? Radyjko gra rewelacyjnie, więc nie chciałbym zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam san remo i podobry problem

wyświetlacz wogóle nie jest podświetlany tylko pod pewnym kontem pod światło widać, że działa. ale podświetlania nie ma.

czasami tylko w zimie po mroźnej nocy po odpaleniu chwilę wszystko jest OK a po kilku sekundach gaśnie

też rozbierałem panet i też nikt w nim nie gmerał a jednak nie mogę znaleźć przyczyny braku podświetlania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam san remo i podobry problem

> wyświetlacz wogóle nie jest podświetlany tylko pod pewnym kontem pod

> światło widać, że działa. ale podświetlania nie ma.

> czasami tylko w zimie po mroźnej nocy po odpaleniu chwilę wszystko

> jest OK a po kilku sekundach gaśnie

> też rozbierałem panet i też nikt w nim nie gmerał a jednak nie mogę

> znaleźć przyczyny braku podświetlania

No to u mnie jest podświetlenie, żarówki działają i w pochmurny dzień albo w nocy widać bardzo dobrze. Ale jak świeci słońce to prawie nic nie widać. Chyba TTTM crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to u mnie jest podświetlenie, żarówki działają i w pochmurny dzień

> albo w nocy widać bardzo dobrze. Ale jak świeci słońce to prawie

> nic nie widać. Chyba TTTM

chyba jednak TTTnM bo tak nie powinno być - wygląda na to że twoje stadium podświetlania moje radio już przeszło i teraz mam jeszcze gorzej mówiąc kolokwialnie

jeśli nie ma regulacji natężenia podświetlania to pewnie spsuste w radyjku masz to samo co ja

zapomniałem dodać że zmiana panelu pomoże a na allegro są nowe za 35zł : aukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.