Skocz do zawartości

sprzęgło


mrozmen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko - a mianowicie czy w jest regulacja sprzęgła hydraulicznego ?? Dlaczego pytam - wymieniłem sprzęgło w przy stanie licznika 83 tysiaki (zaczęło brać na samej górze i po puszczeniu brało skokami, później oki) po wyjęciu okazało się że jeszcze jest w miarę ale cóż jak kupiłem nowe to już założyłem(kompletne), objaw nie ustąpił. Ma może ktoś koncept co z tym zrobić bo zaczyna mnie wkurzać kangur przy ruszaniu przy szybkim puszczeniu sprzęgła

pozdro i czekam na propozycje usunięcia usterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w prawdzie miałem podobny objaw w innym aucie ale może być tak że linka sprzęgła gdzieś się przycina ( może być już na wykończeniu ) kolejna sprawa warto rzucić okiem jak sprawa wygląda zaraz przy pedale sprzęgła... Nie wiem jak to jest rozwiązane w Waszych autach ale w cc i sc jest taka śruba utrzymująca pedał sprzęgła i hamulca w jednej płaszczyźnie może własnie ta śruba mówi 30.GIF lub żąda przesmarowania hmm.gif

co do linki sprzęgła to sprawdź czy jest jeszcze na niej ta gumowo-plastikowa perforacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.