Skocz do zawartości

Czym pomalować deskę rozdzielczą


Rafcio

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzedni właściciel pomalował całą deskę czarną farbą z tym że farba się łuszczy jak ch....a,musiał bym ją zedżeć do końca i na nowo pomalować tylko czy są odpowiednie farby do plastików które by się nie łuszczyły niewiem.gif. Z deską musze coś zrobić bo w miejscach gdzie zeszła farba pojawiły się małe białawe plamki ,przebarwienia. Deska jest czarna, farba też ,może trzeba dać jakiś podkład czy coś takiego. Może nadała by się farba do skóry??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj czernidłem do plastików. Można kupić w każdym motoryzacyjnym. Tylko zapodaj najpierw na próbę w mało widocznym miejscu. Jak kolega Piterus wspomniał flokowanie byłoby najlepsze, ale niestety koszt o rząd wielkości większy niż specyfiki. I nie każdy lubi miśka w autku wink.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podklad do plasitko Motip i jedziesz z koksem

matujesz stara powierzchnie pryskasz podkladem motip i na to farba, na koniec jakims bezbarwnym zeby nie nierysowala powierzchnia w casie uzytkowania.

mialem tak w matizie konsole pomalowana pod kolor budy i nawet kluczykiem nieszlo za bardzo zadrapac wiec polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastik to pikuś. Ale kolega chce pomalować całą deskę, a na niej jest coś w rodzaju skaju, w dodatku dość miękkie pod naciskiem.

Niedawno był wątek o renowacji skórzanej kierownicy. Tam ktoś zapodawał farbę do skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Plastik to pikuś. Ale kolega chce pomalować całą deskę, a na niej

> jest coś w rodzaju skaju, w dodatku dość miękkie pod naciskiem.

Może się troszkę żle wyraziłem chodziło mi o plastiki t.j. przy radiu ,obudowa kierownicy i koło kolumny kierowniczej, za nieścisłość sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może się troszkę żle wyraziłem chodziło mi o plastiki t.j. przy radiu

> ,obudowa kierownicy i koło kolumny kierowniczej, za nieścisłość

> sorki.

no to jeśli o same plastiki to jak koledzy pisali. Musisz oczyścić te plastiki z resztek farby, odtłuścić, użyć podkładu do plastiku i na to farbę w jakim tylko sobie kolorze życzysz zlosnik.gif pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.