Skocz do zawartości

Filtr przeciwpylkowy w PII


Kyniu

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, same zagadki z tym filtrem przeciwpylkowym. Calkiem inny jest montowany fabrycznie, a calkiem inny przychodzi jako czesc zamienna. Ale po kolei. Na "zdjeciu" ponizej filtr fabryczny (przepraszam za ten skan, ale chcialem szybko zdac relacje wiec skanowalem ten filtr kladac go na skanerze).

Filtr_przeciw_pylkowy_oryginalny.jpg

Moze na skanie nie widac tego dobrze, ale sklada sie on z dwoch niezaleznych elementow. Ramki o numerze 5924211 (Fiat Compact milczy na jej temat) i wsunietego w nia wkladu, wyprodukowanego przez kochane MM (o symbolu A.220.007.0.0) z czegos co wyglada jak wloknina. Stopien zabrudzenai - porazajacy - nie chcialbym miec tego syfu w plucach.

W jego miejsce zostal zalozony filtr SIVENTO o numerze 60796849 (co ciekawe ten juz jest na Compakcie) o calkiem inne konstrukcji, z innego materialu, itd. Ale o nim poczytacie sobie z zeskanowanej ulotki, ktora dodatkowo zawiera instrukcje montazu. Skany ponizej.

Filtr_przeciw_pylkowy_SIVENTO_1.jpg

Filtr_przeciw_pylkowy_SIVENTO_2.jpg

No i to by bylo tyle w temacie filtru przeciw pylkowemu w PII.

Kyniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ramki o numerze 5924211 (Fiat Compact milczy na jej temat) i wsunietego w nia wkladu

PS. No i po przegladzie i wymianie filtra ostala mi sie owa ramka i do tego mechanik przykazal co by jej nie wyrzucac bo a nuz sie okaze ze nastepnym razem bada te wklady a nie cale filtry i ramka moze byc potrzebna. I tak co wizyta w serwisie to mi jakies czesci zostaja - juz na polce lezy oslona akumulatora po tym jak Magneti pierdzieli zostal wymieniony na centre i poleczka w miejscu ktorej teraz jest radio.

Kyniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SYSTEM

> PS. No i po przegladzie i wymianie filtra ostala mi sie owa ramka

> i do tego mechanik przykazal co by jej nie wyrzucac bo a nuz

> sie okaze ze nastepnym razem bada te wklady a nie cale filtry

> i ramka moze byc potrzebna. I tak co wizyta w serwisie to mi

> jakies czesci zostaja - juz na polce lezy oslona akumulatora

> po tym jak Magneti pierdzieli zostal wymieniony na centre i

> poleczka w miejscu ktorej teraz jest radio.

> Kyniu

U mnie leżą tarcze i klocki niedojechane do końca... Żal wyrzucać... hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój punciak nieposiadał fabrycznie filtra pp frown.gif a powinien bo wersja ELX. Po wycięciu zaślepki i dokupieniu pokrywki przykręciłem ją.

No a teraz trzeba zakupić filterek i zapodać.

Mam pytanie ile kolega zapłacił za ten filter i gdzie kupiony confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój punciak nieposiadał fabrycznie filtra pp a powinien bo wersja ELX.

Z tego co mi wiadomo montowali jedynie w tych z klimatyzacja i w Emotion (HLX).

> Mam pytanie ile kolega zapłacił za ten filter i gdzie kupiony

A, kolega nie czyta dokladnie forum, a bylo w opisie z przegladu - w ASO za cos kolo 80 PLN brutto.

Kyniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.