Skocz do zawartości

Osłona kolektora, linka sprzęgła


Rekomendowane odpowiedzi

Dwa pytania:

1. Czy ktoś ma jakiś sprytny patent na przymocowanie osłony kolektora wydechowego w 1.6 ? Chodzi o tę środkową blachę. Dzwoni mi na nierównościach i wkurza mnie to strasznie. Próbowałem napuścić śruby i je dokręcić ale skończyło sie tak że jedna ze śrub się urwała. Nie będę przecież demontował kolektora zeby wywiercić śrubę i gwintować nowy otwór bo to strasznie dużo roboty. Będę dźwięczny za sugestie smile.gif

2. Czy człowiek z podstawowymi umiejętnościami mechanicznymi jak ja poradzi sobie z wymianą linki od sprzęgła ? Skrzypi mi juz od jakiegos czasu a teraz zauwazylem tez pęknięcie w pancerzu. Mam tę linkę dłuższą. Spodziewać sie jakiś niespodzianek ?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z linką poradzisz sobie bez problemu wystarczy tylko zdjąc koło od

> strony kierowcy. Pewnie robiąc to pierwszy raz troche sie

> nagimnastykujesz

Mam garaż z kanałem. Wydaje mi się ze z kanału będzie wystarczający dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> AD1

> Sposób na śrubki tylko palnik, a osłonę naprawiłem przynitowując

> kawałki blachy aluminiowej.

Kurde :/ palnika nie mam ... no i nie umiem za bardzo go obsługiwać. Interesuje mnie przede wszystkim zlikwidowanie dzwonienia tej blachy na dolkach. Ale całkowite zdjęcie tej części osłony to chyba nie jest dobry pomysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.