Skocz do zawartości

Alarm, Powiedzcie co zrobić, proszę! ! !


hor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Problem polega na tym że przy kupnie mojego Forda dostałem tylko jeden komplet kluczy i to bez pilota. Dzisiaj postanowiłem poszukac centralki bo zaciekawiła mnie dioda do alarmu i syrenka pod maską. Znalazłem i zrobiłem fotki. Powiedzcie co mam zrobic, mogę do takiej centralki dukupić pilota czy muszę kupić w komplecie centralkę + pilot. Pomóżcie bo bardzo jes mi to potrzebne. Pozdrawiam.

post-67590-14352495941715_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czymś takim chyba jeszcze sie n ie spotkałem żeby nikt nie znał odpowiedzi na zadane pytanie grinser006.gif. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys kupilem auta z jednym pilotem, ktory dziala jak mu sie chcialo i przerabialem temat. Dorobic pilot sie da, ale (przynajmniej w moim przypadku) trzebabylo szukac producenta alarmu i z nim to zalatwiac to sobie darowalem i w mniej mnie kosztowalo kupienie nowego alarmu do auta.

Jesli chodzi o Twoj przypadek to po pierwsze nie wiadomo czy ten alarm w ogole jest podlaczony. A po drugie to wychodzily alarmy ktore aktywowalo/deaktywowalo sie kluczykiem w zamku drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem że jednak kupie nowy autoalarm i spokój. Teraz tylko kwestia tego, gdzie znalźć rospiskę kabli w które mam się wpiąć, żeby działało mi sterownie centralnym zamkiem z pilota. Poradzi mi ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.