-
Do ok. 50 kzł, wygodne wsiadanie, długa gwarancja.
Kia Venga, mamy taką zeszloroczna i złego słowa nie powiem :-)Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[Opinie] Honda CR-V III
Szerokość, mam 181cm wzrostu i siedząc na miejscu kierowcy oparty plecami sięgam do końca zagłówka pasażera. Jakość wnętrza. Mam auto, w którym jeździła rodzina z dziećmi i bardzo duży pies. Nie jest nic nadmiernie zniszczone, nic nie jest wytarte. Podczas jazdy nic nie skrzypi na nierownosciach. Trochę podrapane plastiki w bagazniku od psa. Ale jakość podłogi na tyle dobra, że da się po psie podłogę odkurzyc na zero. Wyciszenie jak dla mnie na plus. Spodziewalem się gorzej po SUVie, na autostradzie przy 150 na tempomacie jest komfortowo. Prowadzenie, układ kierowniczy ma malutkiego laga i nie jest idealnie precyzyjny natomiast na pewno jest lepiej niż w niejednym aucie francuskim. Zawieszenie twarde, po prostu twarde. Auto nie przechyla się nadmiernie, dobrze się tym autem jeździ w trasach. Połączenie zawieszenia i układu kierowniczego daje moim zdaniem przyzwoite czucie auta, można sobie pozwolić na szybszy łuk, szybki zakręt i auto po prostu czuć. Mam najbogatsza wersję jak na ten rocznik (08), m. In. Dach panorama, skóra, ksenony, tempomat, grzanie fotele ale skrzynie mam ręczna więc odnośnie auto automatu się nie wypowiadam. Od siebie dodam jeszcze, że światła (ksenonowe) są bardzo dobre. Fajnie się tym jedzie w nocy. Ogólnie jestem przeciwnikiem SUVów, po prostu trafił mi się bardzo pewny egzemplarz- tylko dlatego kupiłem. Ale auto mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[Opinie] Honda CR-V III
Mam, kupiłem miesiąc temu ale 2.2i-CTDi. Na razie jestem zadowolony :-) Pytaj jak coś :-) Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
- Auto dla żony - ~35tpln / Fvat / automat
- Dylemat zakupowy
-
Alfa Romeo 159 3.2 V6 - opinie
Automat to Aisin - czyli raczej bezproblemowy. Ogólnie w aucie nie czuć tej mocy. Prowadzenie na plus mimo wagi auta i ciężkiego przodu, osobiście pasuje mi krótka przekładnia kierownicza. Silnik na bezpośrednim wtrysku wiec o LPG raczej zapomnij, a swoje spali z racji chociażby wagi auta. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Wypłata odszkodowania z AC
A wręcz możesz mieć niższa składkę. Jeśli pojawi się rzeczoznawca na wycenę auta dla ubezpieczyciela, i jeśli zauważy wgniecenie, to obniży wartość samochodu i co za tym idzie wysokość składki. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Pokrowce na skórzane fotele samochodowe
Jeśli auto jest 'starsze' to poszukaj na allegro kompletu tapicerki materiałowej od takiego samego modelu i przełóż. Nie będzie taka operacja kosztowała majątku. A skórę owiń strechem, żeby do sprzedaży była (zgodność wyposażenia z VINem, itd). Ewentualnie w aucie, o którym mówisz nie było foteli wentylowanych? Ten diwajs bardzo uprzyjemnia użytkowanie tapicerki skórzanej. Chociaż ja miałem w kilku autach i się nie kleiłem w lato... Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Mini Van do 20k pln max 24k pln
W Mondeo mk2 były silniki z hydrauliczna regulacja luzu zaworowego (silniki silvertop) i z regulacją mechaniczną (blacktop). Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki hamulcowe???
Ate ceramic, jeśli są do Twojego modelu auta :-) Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Peugeot 307 1.6hdi 90km 2006 jak z tymi opiniami jest?
Mam 307, ale przedlifta i do tego 1.6 noPB+LPG. Mamy go od nowości, kupiony w salonie... I ani razu nie było awarii uniemożliwiającej jazdę. W ogóle nic poważnego się nie działo i nie dzieje. Moim zdaniem bardzo udany model :-) Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Termin 30 dni na wbicie gazu w dowód - a jak przekroczę to co?
Zapłaciłem normalnie 162 złote jak za przegląd auta z LPG. Wysłane z mojego SOUL przy użyciu Tapatalka
-
Termin 30 dni na wbicie gazu w dowód - a jak przekroczę to co?
Guzik prawda. Ja również spoznilem się w 30dnipwym terminie 'wybicia do dowodu gazu'. Po drodze skończył mi się przegląd. Pojechałem, zrobiłem, przedstawiłem dokumenty od gazu i diagnosta nie powiedział ani słowa. Pieczatka w dowodzie była a jedynie na potwierdzeniu odbycia przeglądu formatu A4 miałem wpisane w uwagach, że nie mam odpowiedniego wpisu w dowodzie odnośnie LPG. Wysłane z mojego SOUL przy użyciu Tapatalka
-
Jaki samochód wybrać w przedziale 6-10 tys. nadający się do założenia gazu ?
Ja podrzucę inne auto, którego propozycja tu jeszcze nie padła. Peugeot 307, ja mam akurat silnik 1.6 16V ale silniki 1.4 tez z gazem spisują się bezproblemowo. Co najważniejsze auta nie tyka się rdza. Łatwo trafić z dobrym wyposażeniem, ja mam auto sprzed FL z roku 02 a auto ma prawie wszystko... Automatyczna klima, wszystkie szyby i lusterka elektryczne, automatyczne światła i wycieraczki, ESP, kilka poduszek powietrznych, komputer pokładowy, i podobne. Bez problemu znajdziesz w zakładanym budżecie takie auto. Zakładałem instalacje BRC i gdybym nie tankował gazu to bym nie wiedział, że go mam :-) Wysłane z mojego SOUL przy użyciu Tapatalka
-
Wybieramy samochód dla mnie
Jak ma mało stracić, ma być mocny i ani duży i ani mały to proszę: http://www.autoscout24.ch/de/d/ford-focus-limousine-2009-occasion?index=549&make=27&model=159&page=10&returnurl=%2fde%2fautos%2fford--focus%3fmake%3d27%26model%3d159%26page%3d10%26sort%3dprice_desc%26st%3d1%26vehtyp%3d10%26r%3d5&sort=price_desc&st=1&vehid=3319589&vehtyp=10