Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Klaudek obserwuje zawartość SzefSzefow
  2. 508 GT wygląda o wiele lepiej niż C5, że o jakości nawet nie wspomnę
  3. To prawda, ale KIA czy Hyundai na rynku europejskim były od dawna, produkowały kiepskie jakościowo ale tanie samochody. Jednak istniały... Jeśli miałbym do wyboru Dacie i w tej samej cenie chińczyka wybrałbym Dacie znaną na rynku
  4. Nie korzystasz z prędkościomierza? Ja lubie wiedzieć dokładnie jaką mam prędkość, więc używam cyfrowego. Jeśli jest mozliwość włączenia cyfrowego prędkościomierza, ale jest on połącząny wyłącznie z męczącym, na dłuższą metę, czerwonym podświetleniem to trochę lipa, prawda?
  5. Niestety nie mozna customowac Masz wybór: niebieski normalny czerwony sportowy z predkościomierzem na srodku zielony eko Nie masz np mozliwosci ustawienia predkosciomierza na srodku w niebieskim czy zielonym, albo w opcji sport zmiany koloru. Generalnie kiepsko
  6. V50 to dawno nieprodukowany staroc i nie mialo takich wyswietlaczy S50 nie istniało
  7. Fajny... Ale w Europie powinni kupić jakąś nazwę i sprzedawać pod nią te samochody... Np Polonez
  8. Opel chyba nie miał mechnicznej zautomatyzowanej skrzyni biegów, nie licząc Easytronic
  9. A to nie kwestia rozkładu siły hamowania? Za dużo na przód, za mało na tył?
  10. Pug 508, a skrzyń DSG nie masz co odrzucac, jesli wiesz jak samochód był serwisowany
  11. Zależy od producenta Ford zaleca wymianę co 60tyś km, ale już dla tych samych skrzyń Volvo zaleca wymianę oleju co 120tyś km lub co 60tyś km przy ciężkich warunkach użytkowania.
  12. SzefSzefow odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Co na krzyż? Rozumiem, że też masz doświadczenie w rajdach samochodowych?
  13. SzefSzefow odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    No właśnie nie wiem... Nigdy nie brałem udziału w rajdach samochodowych a jak jest połowa odcinka sucha, a połowa ze śniegiem?
  14. SzefSzefow odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    a na śnieg co zakładasz?
  15. Trudno powiedzieć, takie info znalazłem, zresztą te informacje nt. wagi samochodów też sa przekłamane jak i spalanie... Trzeba by było fizycznie wazyc samochody i wtedy porównywać

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.