Skocz do zawartości

zawieszenie przód


przemek_sl

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zauważyłem że przednie amortyzatory w moim Uniaczu są do niczego. sick.gif Mam zamiar wymienić obydwa+założyć drążek stabilizatora. Moje pytania to:

1.czy zostać przy sprężynach od silnika 1.0 czy założyć od 1.4? Bo mam komplet amortyzatorów ze sprężynami od 1.4. Zależy mi głównie na komforcie jazdy. 893goodvibes.gif

2. Mam komplet nowych wahaczy nie wiem jakiej firmy ale w sklepie kosztowały po 100zł.. Od razu założyć nowe czy jeździć jeszcze na tych co są. hmm.gifSamochód z przebiegiem100tys. km nic nie było jeszcze robione przy zawieszeniu.

3. Zakładając stabilizator nie wiem czy przy 1.0 są już śruby do dokręcenia go w tym miejscu na czerwono zakreślone w załączniku. (czy trzeba je jakoś zakładać od środka samochodu pod wykładziną? hmm.gif

p.s Fotkę wykorzystałem z manuala na fiatuno.pl w celu poglądowym. Mam nadzieję że nikt nie będzie miał pretensji? spineyes.gif

post-33573-14352495974193_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.