Skocz do zawartości

CITROEN CSARA PICASSO-PALI SIĘ CZEK -PROSZĘ O POMOC


radek654

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM ,prosze o pomoc dzis w czasie jazdy w Citroen Picasso zapalila się kontrolka pomaranczowa z literka K (tzw. czek)i auto zgaslo .Po chwili auto dało sie odpalić niestety kontrolka pali sie dalej i obawiam sie że taka sytuacja sie powtorzy? .Kiedy kontynuowalem jazde po przekroczeniu pewnego zakresu obroto silnika auta gaslo ,jazda byla możliwa tylko do pewnego zakresu obrotów.czy ktoś z was spotkał sie z czyms takim??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> WITAM ,prosze o pomoc dzis w czasie jazdy w Citroen Picasso zapalila

> się kontrolka pomaranczowa z literka K (tzw. czek)i auto zgaslo

> .Po chwili auto dało sie odpalić niestety kontrolka pali sie

> dalej i obawiam sie że taka sytuacja sie powtorzy? .Kiedy

> kontynuowalem jazde po przekroczeniu pewnego zakresu obroto

> silnika auta gaslo ,jazda byla możliwa tylko do pewnego zakresu

> obrotów.czy ktoś z was spotkał sie z czyms takim??

ja po sasiedzku ale kontrolka CHECK ENGINE to przejscie silnika w san zasilania awaryjnego...wowczas wlasciwie nalezy spokjnie dotrzec do najblizszego ASO.... a masz w nimLPG moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abo trzeba jechac na komputer do aso, albo odpiąc aku na 30 minut i obadac co dalej bedzie, pojawi sie błąd znowu czy nie ? mnie się błąd czasem wyswietlał jak gaz miałem w leganzie, wtedy kasowałem błędy przez odpięcie aku i było ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.