Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

czechu

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. sprzedam kurtkę skórzaną, wzór kanadyjskich sił powietrznych. kurtka z kolekcji firmy lotniczej pratt&whitney, z najlepszej jakości skór, kilka razy noszona. najlepsza na motocykl. modny wzór, stan jak nowa, dużo kieszeni, gruba skóra. rozmiar xxl, na wzrost 182-188 cm, cena 499 zł
  2. Polak portafi !
  3. panowie orientujecie się może czy znak "kontrola radarowa" na zółtym tle jest prawidłowy o ogólnie stosowany? wydaje mi się że obowiązuje jedynie znak d-51.
  4. ma ktoś dostęp do bazy citroena? chciałbym sprawdzic citroen jumper vin VF7YDDMGC11344599 zwłaszcza historia przebiegu i serwisów.
  5. ma ktoś dostęp do bazy citroena? chciałbym sprawdzic citroen jumper vin VF7YDDMGC11344599 zwłaszcza historia przebiegu i serwisów.
  6. gratuluję uporu i efektów. sam się tez z pzu targałem w sprawie wypadku syna w szkole. skończyło się listem do przewodniczącego rady nadzorczej - nijaki Zbigniew Ćwiąkalski. wymieniłem mu stado debili od jakieś partacza co przyjechał spisac protokół poprzez kierowników dyrektorów i zarząd pzu. zasugerowałem badania psychatryczne dla nich i zwolnienie z pracy. dostałem zwrot wymaganej kwoty i sterte przeprosin od palantów dla których stwierdzenie dyrektora miejscowej podstawówki że nauczyciel ma prawo nie widzieć co się dzieje na lekcji wystarczało by nie płacić odszkodowania. dyrektor też został zmielony przeze mnie z błotem w pokoju nauczycielskim pełnym nauczycieli. ale to niestety każdemu z nas pozostaje uparta walka o swoje i tak naprawde negatywny marketing dla tych partaczy, ja z pzu nie mam juz nic wspólnego, nawet jak mają tańszą ofertę (prywatnie czy w spółkach gdzie pracuję) to spuszczam ich na drzewo
  7. czechu odpowiedział HanYs na temat - Motokącik
    no to widać że amerykańskie marki to szajs straszny
  8. ja pół roku praktycznie dzień w dzień przegladałem oferty by kupić w benzynie (i bez gazu) 3 - 4 auto typu c4 picasso, zafira, 3008, sportage, tuscon. i znalazłem 2 oferty godne uwagi. zawsze ciekawe auta to był 1-2 % populacji w ofertach, 90% stanowiły diesle.
  9. cena podejrzana...nawet jakby vat normalnie jeszcze doliczyć to by jakies 50 kpln wyszło... w zeszłym roku oglądałem kilkanascie takich pojazdów, dokładnie ten sam silnik... auta 5 letnie kosztowały około 35 kpln a takie 2 letnie to 50-55 kpln i to z przebiegiem 60-80 kkm... to jest po dobrym dzwonie albo jakieś machlojki
  10. na forum dacii jakoś nie ma grupowego narzekania na pojazdy, ja mam dustera 8 miesięcy i jest bardzo zadowolony
  11. spytaj czy chciałby wsiadac do auta a nie sie schylac, może coś wyższego wtedy trzeba szukać ? c4picasso, jakiś asx, scenic ... a moze duster laurente i jeszcze na skuter mu zostanie
  12. cza mieć kamerke
  13. dacia duster laurente biały ładny
  14. czechu odpowiedział DoLeCk na temat - Motokącik
    jeśli wybierzesz tandetną firmę bo ci 50 zł w kieszeni zostanie to pamiętaj ze jesli dojdzie do jakiegoś wypadku to cie cywilnie ktoś przeczochra jesli taki ubezpieczyciel będzie tyle wart co niska składka
  15. rodzicom będzie wsiadać i wysiadać z wysokiego auta suv nie znaczy że musi jeździć po polu kukurydzy ja od 10 lat jeżdżę wyższymi autami i w zwykłe niskie wsiadam jak muszę służbowo niech se kupią tiguana albo ravkę albo hondę crv

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.