-
Monitoring zewnętrzny... kompletował ktoś ostatnio?
Coś możemy zbudować i sobie powiesisz
-
Golf 8.5 GTI
Tanio, mi zaoferowali chyba 350 albo i 550 - mejla wywaliłem więc się nie upewnię już
-
Domek całoroczny - zaczynamy projekt
To jak u mnie, Panie "ekolożki" a czemu nie postawicie domu od południa, wtedy więcej drzew ocaleje od północy... Od piątku cicha zgoda na rżnięcie wykałaczek Zastanawiam się czy zakładać swój spam wątek...
-
Magnes pod plytkę
Tak jest najszybciej...
-
Magnes pod plytkę
Płytkę w łapkę i do sklepu z magnesami aby przetestować jaki wystarczy. Jak mamy cokolwiek przewidzieć kiedy nawet wagi urządzenia nie znamy...
-
tynki wewnetrzne - odbiór
W budynku temperatura nie może spać poniżej zera na tak długo aby zamarzło.
-
monitoring wokół domu - kamery na podbitce czy ścianie?
Daj znać co powiedzą z ciekawości.
-
monitoring wokół domu - kamery na podbitce czy ścianie?
Jeśli na innym zasilaczu, po fabrycznym resecie ewentualnie aktualizacji oprogramowania nic się nie zmienia - reklamacja.
-
Czym to wypełnić. Dziurą pomiędzy szafą a schodami.
Właśnie chciałem pytać gdzie zabrakło tych 10 centów
-
Czym to wypełnić. Dziurą pomiędzy szafą a schodami.
Zapewne dał bym szansę silikonowi pod kolor
-
Vovlo XC90 B5 2025 albo wyżej
Rocznikowo wyżej
-
Łańcuchy czy skarpety?
Właśnie z ciekawości szklarską sprawdziłem... Oczy ze zdumienia przecierałem - mamy więcej towaru jak oni na wszystkich górkach z odśnieżania Tragedia...
-
Chery Tiggo
Nie powiem, że nie korci... Ale życie zweryfikuje.
-
Chery Tiggo
Siedziałem w 7, oczekuję 9 aż pojawi się w najbliższym salonie. Wrażenie ogólne całkiem pozytywne.
-
Vovlo XC90 B5 2025 albo wyżej
Pojeździłem, pobawiłem się. Faktycznie sterowanie dachem da się szybko załapać. Widzieliście z kolei ten artykuł? https://autokult.pl/rdzewieja-na-potege-szwedzi-sprawdzili-ktore-marki-sa-ryzykowne,7029518261130881a
