-
Konieczność demontażu nieużywanego haka- kraje EU?
Idac tym tokiem myślenia to Lanos sprzedany na Ukrainie bez katalizatora nie moze wjechac do Pl czy DE. Mylisz rodzaje wyposazenia.
-
Audi A3 8L 1.8T - klimatyzacja się załącza na sekundę i rozłącza.
Niska ilość czynnika, uszkodzony czujnik ciśnienia lub uszkodzone sprzęgło sprężarki.
-
fotoradar Niemcy - pismo informacyjne, prośba o wskazanie kieującego
Widzialem zdjecie . numery takie same na pewno roznica w Tk vs Tki
-
fotoradar Niemcy - pismo informacyjne, prośba o wskazanie kieującego
Ja na szczęście nie dostałem mandatu w DE, ale mój kolega, który do DE także nie jeździ dostał. Ma pojazd o numerach "TK 1234", a przyszło mu zdjęcie do zapłaty za numery TKI 1234 😲 czyli w Kielcach i powiecie są auta o prawie identycznych blachach, różnica to TK / TKI. Sprawa w toku, także nie wiem jak to się skończy.
-
Jaki olej 5w-40
Do dwóch 1.6 hdi 90KM z 2006 i 07 r od lat leje 5w40 totala. Ostatnią wymianę zrobiłem na tanim Mannolu i silnik rechocze po zapaleniu. Niebawem wymiana znów to okaże się, czy olej ma na to wpływ.
-
Ach ci mechanicy :/ czyli w skrócie mój nie fart do nich...
Dospawane trochę materiału bo juz nie dało się recznego podciagnąć.
-
Błąd P0031
sonda oryginalnie z wtyczka czy bez ?
-
Ach ci mechanicy :/ czyli w skrócie mój nie fart do nich...
Pierwsze wersje byly na znakach, ale potem juz weszly blokady i znakow nie bylo.
-
700 mikronów na dachu
0,5 mm szpachli na jednym elemencie - ja bym od tego auta uciekał
-
Urwany zawór - co dalej?
Dodam ,ze za 200-300zl nikt silnika Ci nie wymieni. Zapewne i tak trzeba bedzie glowice sciagnac i ocenic zniszczenia.
-
Interfejs OBDII
Aktualizacji programu na pewno nie zrobisz bo przestanie działać.
-
100km/h z przyczepą przez Niemcy
Ja slyszalem ze musi byc przeglad, podobnie jak z autobusem homoogacje ma a przglad musi przejsc.
-
zmiana właściciela przy rejestracji auta
Tak jak kolega napisal, darujesz jej jakiś % auta w skarbowym i z tym papierem idziesz do WK i rejestrujesz na nią i na siebie, wtedy ona moze brac oc.
-
Zatankowałem kiepskie paliwo, wtryskiwacze w serwisie
A konkretniej cos mozesz napisac ?
-
Pytanie o prowadnice plywającego zacisku hamulcowego
Takich sie nie smaruje, tam jest ''plastikowa'' wkladka - sliska , jak haczy to wymienia sie gumki i ta wkladke jako zestaw naprawczy.
Lato8
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta