-
Wtrysk bezpośredni i nagar
https://pl.aliexpress.com/item/1005006960594811.html?spm=a2g0o.detail.0.0.695c9dkl9dklno&mp=1&gatewayAdapt=glo2pol
-
Regeneracja przekładni Kierowniczej
Ja szukam tradycyjnej do VAG. A jak powinna wyglądać dobrze wykonana regeneracja. Czy wiekszoość czasem nie polega tylko na wymianie uszczelniaczy. Czy powinny być też wymieniane części metalowe jak to ma dobrze działać ?
-
jahooo obserwuje zawartość Kosa spalinowa nadmierne wibracje , Regeneracja przekładni Kierowniczej , Wtrysk bezpośredni i nagar i 3 innych
-
Regeneracja przekładni Kierowniczej
Nikt z was nie podał firmy w której to robił jest ich od groma a opinie różne
-
Regeneracja przekładni Kierowniczej
Czy ktoś ma jakieś pozytywne opinie o regeneracji przekładni, w jakiej w firmie. Czy lepiej kupić nowy zamiennik
-
Wtrysk bezpośredni i nagar
Gdzie można kupić tą zapinkę
-
Patent na trzaskające drzwi wewnętrzne
Przez to że są ciiężkie nie jest łatwo to zrobić Przyjrzałem się sytuacji i problemem są chyba za płaskie uszczelki
-
Patent na trzaskające drzwi wewnętrzne
Ościeżnica z MDF plus uszczelka
-
Patent na trzaskające drzwi wewnętrzne
Macie jakiś patent na głośno zamykające się drzwi wewnętrzne. Wcześniej były zwykłe lekkie drzwi problemu nie było, Teraz są cięższei DRE i głośno się zamykają
-
Jakie drzwi do mieszkania w bloku?
WIKĘD
-
Czujniki parkowania Polo 9N - nie działają poprawnie
Problem z czujnikami parkowania Polo 9N. Objawy podczas włączenia wstecznego najpierw długi głośny sygnał który sygnalizuje błąd potem krótki od czujników. Po podłączeniu pod komputer wykazało , że uszkodzony tylny lewy czujnik. Zamówiłem nowy oryginalny identyczny nr seryjny. Wymieniłem czujnik sprawdziłem kilkukrotnie za każdym razem działało jak należy. Na drugi dzień przestało działać, ale nie piszczało głośno jak wcześniej jak by był bląd Tylko piszczy jak bym stał blisko ściany cały czas. Wieczorem znów chwile działało prawidłowo
-
Polo 9N 2007 problem z zamkiem centralnym z pilota
Problem rozwiązany okazało się, że nieraz nie zadziała blokada w kierownicy po wyjęciu kluczyka. Gdy nie zadziała centralny nie działa z pilota
-
Polo 9N 2007 problem z zamkiem centralnym z pilota
Posiadam Polo 9N rok 2007. Od jakiegoś czasu pojawiły się okresowy problemy z otwieraniem jak i zamykaniem auta z pilota. Z kluczyka centralny zawsze działa prawidłowo. Przykładowo nie chce otworzyć z pilota otwieram z kluczyka polot nadal nie działa. Ale wystarczy że włożę kluczyk do stacyjki i pilot zacznie działać.
-
Zgrzytający wsteczny Ibiza 1.0 TSI
U mnie w poprzedniej generacji 6J skrzynia chodziła idealnie . Do obecnej generacji dolałem dodatek do skrzyni LIQUI MOLY 2652 i ja czuje poprawe
-
Kosa spalinowa nadmierne wibracje
Problem rozwiązała wymiana głowicy żyłkowej na nową
-
Kosa spalinowa nadmierne wibracje
Posiadam 10 letnią kosę Hitachi. W tym sezonie pojawił się problem. Podczas pracy kosa generuje duże wibracje. Po godzinnej pracy w rękach czuję mrowienie. Wcześniej tego nie było. Z moich obserwacji. Praca pod obciążeniem w trawie mega wibracje. Praca na sucho głowica w powietrzu mniejsze wibracje. Po odkręceniu głowicy tnącej, praca na samym wałku brak wibracji. Nasmarowałem przekładnie brak poprawy. Jakieś pomysły. Głowica nie wygląda na zużytą nic nie jest popękane. Jedynie tam gdzie zaczepiona jest żyłka jest trochę przytopione Jest to markowa głowica husqvarny
jahooo
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta