-
Corolla Cross 1.8 czy 2.0 ?
bajki kolego piszesz, moja nie ma
-
Corolla Cross 1.8 czy 2.0 ?
mam coś takiego z silnikiem 1,8 i sobie chwale w trasie na autostradzie pali od 5,7 do 7 w zależności jak szybko się chce dojechać w mieście i na trasach poza miejskich (nie autostrada) najmniej mi wyszło 3,5 a taki średni wynik na baku wychodzi mi 4,4 czy bym wybrał 2,0.... pewnie jak bym miał zbędne 10000zł to tak, jak bym miał kolejne 10000zł to bym brał 4x4, no a jak bym miał kolejne 10000zł to pewnie bym odwiedził salon lexusa bo jakościowo widać że toyota to takie auto dla ludu a w lexusie materiały co najmniej o jedną półkę wyżej. no ba, ale jestem biedny i mam tylko 1,8 silnik prosty, a do prędkości przepisowych to i nawet 1,8 za mocny
-
Kiedy dla was auto jest awaryjne?
jeśli tylko zaczyna się na nim pojawiać pierwszy brud - to już znak że trzeba sprzedawać i szukać nowego z salonu
-
kolejna Skoda Scala czy ....
żyje, czasami wychodzę nawet ze swojej nory cena rzeczywiście mogła by być niższa, ale co zrobić.... ja się skusiłem i powiem Ci że jestem mega zadowolony, a w szczególności z takich wyników a ja głupi myślałem pół życia że to na gazie się tanio jeździ, a tu jak widać może też być ekonomicznie.
-
kolejna Skoda Scala czy ....
polecam Corolla (ja mam w wersji Cross) silnik 1,8 na trasie 44 między Tychami a Zabrzem potrafię wykręcić 3,5 a średnicówką 4,2 pakowny i dużo fajnych gadżetów typu aktywny tempomat: odpalasz i sam hamuje / przyśpiesza
-
Ranking niezawodności ADAC 2025
nie no, jak niemiec napisał to musi być w 200% prawda i tak jest
-
[a14net] Meriva B 2011r. łańcuch rozrządu
jeśli nie dzwoni to "jeździć - obserwować" powinien zrobić drugie tyle
-
Peugeot 2008 GT vs Toyota Yaris Cross - może komuś się przyda
miałem okazję przez kilka dni pojeździć takim samochodem. nawet 4 osoby się zmieszczą i coś z zakupów do bagażnika na trasę..... hmmmm może dla 2 osób, albo model rodziny 2+1 tak Do miasta idealny!!! Oczywiście jak ktoś zaakceptuję cenę za jakość wykonania. Co do silnika nie mam zastrzeżeń - hybryda w wykonaniu Toyota jest mistrzostwo. ale - szmata imitująca półkę bagażnika - za cenę od 110 000 zł to chyba przesada ale - dykta bagażnika przekrojona na 1/3 - za cenę od 110 000 zł to chyba przesada ale - podłokietnik nie zaślepiony i odsłaniający bagażnik - za cenę od 110 000 zł to chyba przesada nie wspomnę o widoku gołej blachy, braku wygłuszenia maski i plastikach. Jak widać po ulicach jednak walory jezdno - napędowe przewyższają walory estetyczne i cenowe i auto cieszy się popularnością. Jeśli jego cena startowała by od 90 000zł to te plusy przysłoniły by wszystkie minusy
-
Pełna hybryda - francuska czy japońska?
zależy czy kupujesz sercem i oczami czy rozumem i rozsądkiem ja postawiłem na 🇯🇵 - po czasie zobaczymy który wybór był trafniejszy
-
toyota corolla cross
A mam jeszcze pytanko - czy ktoś z Szanownego grona Auto kącikowiczów ma namiar na jakiegoś sprzedawcę w salonie Toyota?
-
toyota corolla cross
Witam, czy ktoś ma taki wynalazek i chciał by się podzielić opinią na temat tego samochodu?
-
Nowe silniki benzynowe w autach europejskich
bym dodał BMW - odbiera rozum i zdrowy rozsądek
-
Wkurzyła mnie Toyota — a dokładniej serwis.
w polonezie w 1996r też takie cudo miałem!!! widocznie technologia toyoty jest bardzo zaawansowana nic tylko pozazdrościć
-
skoda vs seat
zależy jakiej jakości paliwo będziesz lał, bo jak będziesz miał szczęście i nalejesz "super jakościowego" (nawet z markowej stacji) to koszty będziesz miał nawet po 100 km
-
Pierwsze auto z "silnikiem" Turbo - Opel Meriva B 1.4 Turbo ( 120 KM)
bardzo sympatyczne auto, bardzo wygodne i ekonomiczne oraz względnie bezawaryjne. Można powiedzieć że stary porządny opel miałem takiego z fabrycznym gazem, zrobiłem nim 150tys km bez awarii na drodze.