-
Nasze "pierdzidełka"
Dzień dobry [emoji41] drugi sezon na xj6. Na razie dogadujemy się bez zgrzytów [emoji16] Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana uszczelniaczy bez zdejmowania głowicy.
Do dupy! tyle było nagaru na tych walkach że nie dało rady ich wybić. Może jakby silnik był wyjęty to wtedy większy młot i by poszło a tak z tyłu od grodzi nie było jak podejść. Próbowaliśmy w jedną i w drugą i kręcić i nic. Czasu też było za mało. W końcu wyregulowalimy tylko zawory i zapłon.
-
Wymiana uszczelniaczy bez zdejmowania głowicy.
Dziś będę to robił razem z kumplem bo sam sie boi. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ostatnie zawory widziałem ze 20 lat temu. Na szczęście jego auto też ma 20 lat
- Opuszczanie ronda - który pas można zająć?
- Opuszczanie ronda - który pas można zająć?
-
Opuszczanie ronda - który pas można zająć?
Żeby nie było nie jestem zwolennikiem ani przeciwnikiem. Nigdy nie używałem kierunkowskazów wyjeżdżając na rondo ale ostatnio robię prawko na C i instruktor pierwsze co a gdzie kierunek? Wszystkie Lki małe czy duże z kierunkami na rondo. Jazdy egzaminacyjne tak samo więc co się będę kłócić. W Kielcach na szczęście nie ma nie normalnych rond [emoji12] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
- Opuszczanie ronda - który pas można zająć?
-
126p
Witam! Znajomy szuka pasów na tył do fiata 126 p. Może ktoś chce się pozbyć lub wie gdzie można kupić?
-
inspekcja czy nie?
> w sumie nawet przypomina kluczyk
-
inspekcja czy nie?
> Nie wiem który to Twój samochód i ile razy sprawdzałeś olej na bagnecie w silniku, ale gdybyś choć > raz w życiu to zrobił, to nie pomyliłbyś kluczyka inspekcji z kontrolką "bagnetem" poziomu > oleju. olej sprawdzałem kilka razy ale jakoś mi to widocznie nic nie dało A samochód piąty nawet w drugim obecnie ta sama kontrolka wygląda zupełnie inaczej
-
inspekcja czy nie?
> no i zagadka rozwiązana no taki kluczyk do bramy I zawsze było? rok I nadal ten samochód potrafi mnie zaskoczyc!
-
inspekcja czy nie?
> Wyłączona stacyjka, naciskasz ten przycisk, wprzekrecasz kluczyk do kontrolek, zaczyna odliczać do > 0, opuszczasz, wyłączasz. > Po ponownym włączeniu jest skasowane. nie działa a czy może to być wina nie działającego licznika? A kluczyk wygląda tak jakiś tekst
-
inspekcja czy nie?
> Trzymając przycisk hmmm a który? ten od kasowania licznika? nie działa
-
inspekcja czy nie?
od kilku dni świeci mi się taki kluczyk obok poziomu oleju czy to inspekcja A jeśli tak to jak to skasować? Megane 99 1.6