Skocz do zawartości

[G] jak potwierdzic przebieg?


mireq

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakie elementy zwrocic uwage aby stwierdzic czy licznik byl cofany? Wiadomo sa elementy, ktore czesto padaja przy okreslonej liczbie kilometrow, to z pewnoscia dobry wyznacznik jaki jest prawdziwy przebieg danego samochodu. Przyjmijmy ze asterka II ma 100tys km i rocznik 2002, bo taki mam to prawie sie uswiadomie czy mam realny przebieg wink.gif a i wiele osob przy okazji na tym skorzysta smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na jakie elementy zwrocic uwage aby stwierdzic czy licznik byl

> cofany? Wiadomo sa elementy, ktore czesto padaja przy okreslonej

> liczbie kilometrow, to z pewnoscia dobry wyznacznik jaki jest

> prawdziwy przebieg danego samochodu. Przyjmijmy ze asterka II ma

> 100tys km i rocznik 2002, bo taki mam to prawie sie uswiadomie

> czy mam realny przebieg a i wiele osob przy okazji na tym

> skorzysta

Witam!

Koledzy zaraz napisza, ze nakladki na pedalach i kierownica wytarta.

Ale wczoraj ogladalem auto ktore ma 360.000 i wygladaja te rzeczy jak nowe, ale woda przecieka do srodka po uszczelkach drzwi.

A to juz daje do myslenia - szukac a cos wskaze na wiek.

To bez kanalu, bo od spodu mozna sie szybciej domyslec, ile auto ma latek.

I te wszystkie co powyzej takze nie pomoga, jak bedzie sprzedawal handlarz, nie uswiadomionego zrobi w bambuko sprzedajac trupa jako nowke angryfire.gif

A licznikiem to juz sie nie sugeruj, sam moge Ci ustawic przebieg jaki chcesz grinser006.gif, ale przyznam sie ze pogonilem juz 2 gostkow na zmianie licznika. Nie wykonalem tej uslugi grinser006.gif.

Mam rozne interfejsy, ale dla siebie - nie zarobkowo i moge czasami poprawic licznik dla kolegi, ale nie na zarobek aby kogos 270747800-sex.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.