Skocz do zawartości

Przekladka predkosciomierza


heniek_

Rekomendowane odpowiedzi

Mam licznik W=1102 bez obrotomierza. Bede chcial zakupic jego odpowiednik z obrotomierzem. Czy po przelozeniu bedźie moźna przelozyc tarcze predkosciomierza z licznikiem km? chcialbym zachowac prawdziwy przebieg. Jezeli sie da to mozna spotkac na jakies trudnosci? Mam wersje auta dosyc uboga. Czy mozliwe bedzie ze po przelozeniu obr nie bedzie dzialal? X14nz 98r sedan pl produkcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W astrach były dwie firmy dostarczające zestawy zegarów : Delco i GM (chyba nie pomyliłem). W każdym razie były różnice w konstrukcji zegarów. Jeśli chcesz przekładać swój prędkościomierz to najlepiej kup takiej samej firmy jak masz teraz. Niemniej da się dopasować jeżeli kupisz ten drugi (ja tak miałem). Jest z tym trochę zabawy.

Obrotomierz może Ci nie działać jeżeli nie masz pinu nr 8 w kostce przy zegarach, tej z większą liczbą przewodów. Ale to nie problem bo pociągniesz tylko brakujący przewód bezpośrednio z komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. Albo wsadzić głowę pod kierownicę i poświecić latarką na tył zegarów - tylko trzeba wiedzieć czego szukać i gdzie patrzeć lub tak jak piszesz, zdjąć osłonę prawego słupka i zobaczyć co wychodzi z kompa. Jest tam złącze do którego przychodzi sygnał obrotomierza i trzeba zobaczyć czy po drugiej stronie tego złącza idzie dalej w kierunku zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.