Skocz do zawartości

CO MOZE BYC Z MOIMI SOCZEWKAMI


chruszczok

Rekomendowane odpowiedzi

czytalem na smietniku o malowaniu wnetrza soczewek pod kolor nadwozia i zauwazylem ze soczewki od autora teksto swieca jakby pelniej ?? poprostu swiatlo jest na calej soczewce u mnie jakby te swiatlo jakos z boku wychodzilo. pozniej patrze nasteny artykul o soczewkach i znowy pelne swiatlo. czy to moze byc wina zarowek, a moze czegos innego. pomorzcie !!

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czytalem na smietniku o malowaniu wnetrza soczewek pod kolor nadwozia

> i zauwazylem ze soczewki od autora teksto swieca jakby pelniej

> ?? poprostu swiatlo jest na calej soczewce u mnie jakby te

> swiatlo jakos z boku wychodzilo. pozniej patrze nasteny artykul

> o soczewkach i znowy pelne swiatlo. czy to moze byc wina

> zarowek, a moze czegos innego. pomorzcie !!

> pozdrawiam.

Czesc!

Nie obraz sie, ze to powiem, ale moze masz zle wlozona zarowke. Zobacz czy prawidlowo siedzi na swoim miejscu, moze to pomoze. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czesc!

> Nie obraz sie, ze to powiem, ale moze masz zle wlozona zarowke.

A dlaczego ma się obrazić? To Twoja sugestia i może być słuszna, więc może mu pomóc. Mógłby się obrazić, jakbyś zwrócił uwagę, że pomóżcie, pisze się przez "ż" , ale za próbę pomocy pewnie się nie obrazi. smile.gif

Wybacz, sąsiedzie zza miedzy, ale wali to po oczach. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje wstyd, ale dlatego ze szybko chcialem i sie nie zastanawialem, a pozatym jakbym mial kazdemu docinac jak on cod napisal, wylic sie jest rzecza ludzka smile.gif

a propos tej porady to zarowka jest dobrze zamontowana, bo przecierz inaczej ona tam nie wejdzie chyba ze sie ja mocno wcisnie, wlasnie dlatego pytam bo problem lezy w czyms innym, wczoraj rozbieralem lampe i nie zauwazylem niczego co by mi podsunelo jakis pomysl, kupilem nawet 2 zwykle zarowki, azeby porownac czy beda tak samo swiecic i swieca tak samo. takze nie wiem co to moze byc, dzisiaj zrobie zdjecie jak to swieci to moze zrozumiecie o co mi chodzi.

pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> nareszcie zrobilem fotke, ael zdjecie nie oddaje tego tak ja to

> wyglada, bo swieci jeszcze slabiej.

U mnie dokładnie to samo !!

Identyko świeci i nic nie widać na jezdi ... - ja wymieniłem żarówki (te w soczewkach) na 12V / 100W i jest lepiej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupilbym, ale wszyscy pisza ze potopia sie leflektory u ciebie nic

> takiego nie widac ??

W mojej Marysi - rocznik 2000 nic takiego nie zaobserwowałem ... oprócz tego ,że cokolwiek widać przed autem ...

P.S. Przymierzałem się do Xeonów, ale koszt 600zł .. .a zima przedmną ... jak rozbije bedzie szkoda , więc wstrzymuje się z wymianą reflektorów do końca zimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jakiej firmy masz soczewki i jakie zarowki (chodzi o firme)

Żarówki - to narvy 100W/12V - czyli nic "super", ale ciężko dostać niby "xeony" 100W , a jakieś tam "White xeon" 55W nie wiele pomagały ...

Refelktory mam jeszcze fabryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.