Skocz do zawartości

czujnik cofania


BojaR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako, że już 2 razy przytarłem przy cofaniu postanowiłem założyć do mojej bravci czujnik cofania

cos w tym stylu http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61348606

Nie wiem tylko gdzie umiescić sonary. W górnej czy dolnej części zderzaka ? (patrz foto) Może ktoś z was zakładał i moze podpowiedzieć gdzie lepiej i czy w dolnym układzie to zda egzamin. Interesuje mnie też czy pod zderzakiem są przeloty do bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moja propozycja ...

I wychodzi na to że dobra smile.gif Dzięki.

Udało mi się w miedzyczasie pogadać ze sprzedawcą i wg instrukcji czujniki miedzy soba maja mieć min 30 max 70 cm odstępu. Muszą być również 40 cm od ziemi. Rano pomierze odległości i zamawiam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zakładałem

> Mam zamontowane w tej czarnej listwie

> Kabelki wchodzą do bagażnika poprzez zaślepkę pompy paliwowej w

> podłodze bagażnika

Niezły pomysł z tą listwą. Też o tym myślałem. Tylko, ze ona jest wypukła frown.gif Czy to nie przeszkadza w montażu ?

Dzięki za podpowiedź z zaślepką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niezły pomysł z tą listwą. Też o tym myślałem. Tylko, ze ona jest

> wypukła Czy to nie przeszkadza w montażu ?

Nie przeszkadza .Pomaga w dokładnym ustawieniu czujki równolegle do jezdni.Dwie zewnetrzne zamontowałem na poczatku zakretu zderzaka tak że "widzą " ok 0,5 m z boku samochodu

> Dzięki za podpowiedź z zaślepką.

To w takim razie podpowiem ci jeszcze że najwygodniej

poprowadzić kabelki do wyświetlacza środkiem samochodu z bagażnika do tunelu środkowego

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.