Skocz do zawartości

silniczek,gdzie???


quli

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jadąc wczoraj wieczorem zauważyłem straszne mglenie szyb,potem przyjechałe do domu i wcisnąłem przycisk od obiegu wew/zew. i co okazało sie że nic sie nie dzieje,dziś rozwaliłem jusz pół auta i szukam tego silniczka od klapki obiegu,dodam ze przyczyna mglenia jest zatrzymanie sie owej klapki na obiegu wew.

moze ktoś wie gdzie jest umieszczony ten silniczek???bo ja mam klimę i niestety ta klapką porusza cos elektrycznego (w wersji bez klimy jest przesówny wichajster i wszystko działać musi).

Prosze pomóżcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zdejmij filtr pyłkowy i zobacz sobie od góry ta klapke...

> w bagażniku jej przecież nie masz...

no to właśnie to zrobiłem tylko jak mówie klapka się zatrzymała przy obiegu wew.i ja widze tylko ową klapke i niec poza tym.nie dasię jej przesunąc bo silniczek trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to wiesz juz gdzie szukac silnika...

no i po trudach faktycznie go znalazłem.

ale jest problem tam jest 2 cm miejsca na odkrecenie śrób i zdjęcie tego silniczka.jest on na dmuchawie przykrecony i teraz mam pytanie nie wie ktoś na ilu sróbach jest dmuchawa????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i po trudach faktycznie go znalazłem.

> ale jest problem tam jest 2 cm miejsca na odkrecenie śrób i zdjęcie

> tego silniczka.jest on na dmuchawie przykrecony i teraz mam

> pytanie nie wie ktoś na ilu sróbach jest dmuchawa????

odpal se epera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.