Skocz do zawartości

Silnik i-VTEC hondy...


Keryp_

Rekomendowane odpowiedzi

...nie gryzie się z lpg...? hmm.gif

Przeglądam ogłoszenia (wiem, że ludzie potrafią głupoty pisać biglaugh.gif) i znajdują się takie opisy "SEKWENCYJNA FABRYCZNA INSTALACJA GAZOWA".

Wiem, że te "fabryczne" (np. opel czy byłe daewoo), to faktycznie dokładane przez dealerów, ale np. toyota szybciutko wycofała się z lpg przy vvti. hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokładane przez dealerów, ale np. toyota szybciutko wycofała >się z lpg przy vvti.

Ja wiem czy się wycofała.... jak 1,5 roku temu rodzice kupowali yariskę właśnie z silnikiem vvti to z ciekawości pytaliśmy o lpg (dobre doświadczenie z matizem) i toyota jak najbardziej chciała zamontować lpg w cenie 5500 PLN oczywiście z zachowaniem pełnej gwarancji .... a w związku z symbolicznym spalaniem yariski taki zakup byłby nieopłacalny.... Serwis toyoty w częstochowie , którego już nie ma grinser006.gif

Co do hondy nie mam pojęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...nie gryzie się z lpg...?

Broń Cię Panie Boże...!!!

Ceramiczne gniazda zaworowe pójdą 30.GIF szybciej niż Ci się wydaje.

Instalacje gazowe są montowane przez niektórych Dealerów w Niemczech... Oczywiście taki samochód posiada gwarancję............. ale tylko w tym ASO, które montowało.... zlosnik.gif

Honda mówi zdecydowane NIE instalacjom gazowym.... zlosnik.gif

Poszperaj w archu - już kiedyś była dyskusja w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Broń Cię Panie Boże...!!!

> Ceramiczne gniazda zaworowe pójdą szybciej niż Ci się wydaje.

> Instalacje gazowe są montowane przez niektórych Dealerów w

> Niemczech... Oczywiście taki samochód posiada

> gwarancję............. ale tylko w tym ASO, które montowało....

> Honda mówi zdecydowane NIE instalacjom gazowym....

> Poszperaj w archu - już kiedyś była dyskusja w tym temacie.

Dobrze wiedzieć! ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Serwis toyoty w częstochowie ,

> którego już nie ma

Hmmm. to teraz ciekawe co z tą gwarancją.. bo bardzo prawdopodobne że inne serwisy nie będą jej honorować. Pewien dealer hondy montował instalacje LPG, z zachowaniem gwarancji - ale tylko w tym serwisie). Nie wiem czy w przypadku toyoty nie było podobnie.

Ł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.