Skocz do zawartości

Nowy katalizator


matias

Rekomendowane odpowiedzi

Wydech głośno mi chodził więc po wizycie u 3 tłumikarzy każdy mówił że posypany katalizator i trzeba go wywalić. Pojeździłem trzoszkę i udało mi się kupić nowy za 200 zeta ale ma inny kształt niż miałem. Miałem taki szeroki i płaski a ten co kupiłem jest okrągły. Kolo gadał że to do Marei oryginał (były znaczki jakieś wytłoczone i numer że to niby oryginał). Zajechałem do tłumikarza i stary wyciął i okazało się że jest już pusty w środku shocked.gif (porzedni właściciel się nim już zajął). Ten nowy kupiony wstawił w miejsce poprzedniego, pospawał migomatem i sprawa zakończona. Od razu samochód ciszej chodzi z rana, nie strzela w wydech jak hamuję silnikiem.

Mam jednak pytanie czy to że nowy katalizator jest okrągły nie ma wpływu na jego sprawność ? Tłumikarz mówił, że dla mojego silnika to spokojnie taki wystarczy ale jakoś nie wierzę mchanikom grinser006.gif i wolę was zapytać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam jednak pytanie czy to że nowy katalizator jest okrągły nie ma

> wpływu na jego sprawność ? Tłumikarz mówił, że dla mojego

> silnika to spokojnie taki wystarczy ale jakoś nie wierzę

> mchanikom i wolę was zapytać

Sprawność to pewnie nie, ale masz teraz większe szanse na przytarcie nim

o siakieś wystające z drogi niespodziewajki.

A tak się zapytam, kat 200 a robota ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawność to pewnie nie, ale masz teraz większe szanse na przytarcie

> nim

> o siakieś wystające z drogi niespodziewajki.

No faktycznie o tym nie pomyślałem buu.gif

> A tak się zapytam, kat 200 a robota ile?

W sumie jeszcze z przymocowniem takiej blachy osłaniającej dwururkę od przewodów ze wspomagania i hamulcowych chyba 80 zł. Mam nadzieję że ten katalizator wytrzyma już do końca icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.