Skocz do zawartości

[F] hamulce tył - przy hamowaniu czuć lekkie bicie


smitek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj rozbierałem bęben hamulcowy aby sprawdzić stan okładzin szczęk oraz samego bębna, okazało się że wszystko jest ok smile.gif ale po złożeniu całego kompletu przy hamowaniu wyczuwalne jest lekkie drganie na pedale hamulca oraz słyszalne styrkanie (gdy szczęki ocierają o bęben). To samo jest gdy pod czas jazdy zaciągnę ręczny.

Pod czas ściągania nie obyło się beż młotka ale nie używałem go na tyle mocno aby pokrzywić czy zwichrować bęben - tak m i się wydaje wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może przedobrzyłeś z tym mloteczkiem wink.gif u mnie bebny były przegrzane (kobieta za kołkiem) i jak zmienialem szczęki dałem do przetoczenia ,tokarz powiedział ze są do duu## bo sie powykrzywiały ale przetoczył i założyłem efekt ten sam co u Ciebie biją nawet bez hamowania (przy małej predkości slychac delikatne szur szur grinser006.gif ) dodam że koła wyważałem i jestem pewien że to bebny takze szykuj sie do wymiany no chyba że cosik źle spasowałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.