Skocz do zawartości

Harley Sportster


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje informacje o sportsterach, jakie są wady danych roczników, co się zmieniało w tych modelach. Informacje od userów jak się tym jeździ i generalnie wszystko o tym sprzęcie. Jak ktoś wie gdzie są ciekawe źródła proszę o linka smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Poszukuje informacje o sportsterach, jakie są wady danych roczników,

> co się zmieniało w tych modelach. Informacje od userów jak się

> tym jeździ i generalnie wszystko o tym sprzęcie. Jak ktoś wie

> gdzie są ciekawe źródła proszę o linka

moze tutaj cos pomoga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem małym spotrsterem ponad 20 tys. km. W wersji low zawieszenia na naszych drogach dobijają, co w połączeniu z twardym siodłem komfortu nie zapewnia. Poprawiły go natomiast podnóżki wysunięte do przodu. Sprawdziłem go na dalszych przelotach. Nigdy mnie nie zawiódł. Grzał się za to w górach na południu Francji, ale było ponad 40st.C. Pomogło dolanie oleju pod korek. Mimo że jest trochę mały jak na moje 190 cm wzrostu i tak się go nie pozbyłem choć ujeżdżam teraz Big Twina. maszyna ma swój klimat. Ale ja mógłbym tak długo pisac. Chcesz wiedzieć coś więcej- gg7494811.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.