-
Sezon uważam za otwarty
może jak się ociepli? MisiekWAW trzeba namówić, ma zmienione rolki w zontesie Wysłane z mojego 23013PC75G przy użyciu Tapatalka
-
Do kącikowych motocyklistów. Wątek do pogadania
same gówniane sprzęty Wysłane z mojego 23013PC75G przy użyciu Tapatalka
-
Jaki skuter kupić?
brac zontesa M125
-
moto na poczatek
założyłeś, że bez prawka? na jakiej podstawie? doczytałeś resztę? To spróbuj, może dasz radę Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
-
moto na poczatek
Żeby kupić S51 to trzeba być walniety, sprawdź sobie ceny Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
-
moto na poczatek
silnik V8 od corvetty Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
-
moto na poczatek
I się nie udało rozpętać gownoburzy, ech. Ale dziękuję moderatorowi za zdjęcia wysłane na priv [emoji16] Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
-
moto na poczatek
No nie idźmy tą drogą [emoji1787][emoji1787][emoji1787] Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
-
moto na poczatek
pewnie jakis leszczyk, takich speców z yt to ja olewam Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
-
moto na poczatek
mówisz żeby bety unikać? H2 no jest lans, moc też chyba styknie Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
-
moto na poczatek
bandit to kiepski jest i stary nawet ten nowszy tam chyba 1250 Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
-
moto na poczatek
no wlasnie bardziej asfalt, nie chce zadnego terenu, moze jakas haya bo wyglada, ze chyba szybkie, jakies kawaski jest chyba 1400, to powinno sie jakos odpychac
-
moto na poczatek
niezly niezly ale moze cos mniej takiego pseudo enduro?
-
moto na poczatek
dlaczego zart? asfalt, turystyka i miasto, musi byc mocny bo taki chce
-
moto na poczatek
co polecicie na poczatek? cos ponad 1000 ccm, ponad 120 kuca, porzadna liczba Nm? troche latek już jeżdze samochodem, kiedys jakies PRLowskie wymysly.