-
[2+2+pies] Dylematy zakupowe
Jesteś bardzo odważny żeby pisać tak tutaj o żonie
-
Ęduro. ;)
Enduro mnie strasznie kręciło za gówniarza. Nigdy nie miałem ale każdy sprzęt był enduro ;) Taka sytuacja.
-
Porada do wyboru służbowego 4x4
A co tu się popierdzieliło? ;-)
-
Dylemat ciężki mam
Peugeot. Ile można mieć VW....
-
Przechowywanie butli gazowych ?
Do wózków są butle z syfonem.
-
Kryzys wieku...cabrio
Nawal tego odrdzewiacza i zostaw na noc
-
Kryzys wieku...cabrio
Nie jestem pewien ale wydaje mi się że od czasu kaszlaków i Syren takich otworów nie ma.
- Kryzys wieku...cabrio
-
Kryzys wieku...cabrio
Czasem to nie działa.
-
Kryzys wieku...cabrio
Pisałem poważnie o WD 40.
-
Kryzys wieku...cabrio
Tak naprawdę zależy od tego jak duży jest rant na bębnie. Możliwe że jedna opcja to siłowe jego zdjęcie połączone z uszkodzeniem tłoczków i szczęk. Możesz spróbować wyciągnąć te "gwoździe" od sprężynek ale na dwoje babka wróżyła, albo zyskasz niego luzu na szczękach albo będzie gorzej - na pewno wszystko w środku się rozsypie. Dawno już nie robiłem niczego przy szczękach w samochodzie.
-
Kryzys wieku...cabrio
To jest jedyny przypadek gdy świadomie polecam napsikanie WD 40 do wnętrza bębnów. Same bębny potem ładnie doczyścisz, szczęki możliwe że pójdą na śmietnik (chyba że jednak puszczą i da się je odtłuścić).
-
Piła
Te łańcuchy dołączane do zestawów zwykle są z gównolitu i słabo tną mimo ostrzenia. Kup jakiś markowy i wtedy sprawdź.
-
Trochę szkło jak po gruzie ale w końcu działa
Mojej roboty uniwersalny kartridż do Atari 2600, na bazie układu STM 32. Jeszcze mod AV i mogę zamykać Rambo (2600 jr już to ma). Nie chce mi się zmniejszać zdjęć...
- Druk 3d