Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Sapphire

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Sapphire odpowiedział bielaPL na temat - Zrób to sam
    Ja używam głównie soltexa, ale ten arox też daje radę z odstraszniem, ale fakt że potrafią wrócić [emoji1751] Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
  2. Ja używam czegoś takiego https://a.aliexpress.com/_EzuApTQ Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
  3. Ja mam w planach garaż w budynku domu na 2 auta z miejscem na warsztat i dodatkowo blaszak 6x7m tak żeby mieć miejsce na narzędzia ogrodowe i dodatkowe miejsca na auta gdyby takie było potrzebne. A czy się uda zrobić tak żeby były finanse na oba czy tylko na jeden czy może zostanę tylko z wiatą na samochód to już życie zweryfikuje Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
  4. Nie znam się na takim sprzęcie. Znalazłem na Ali za 300 zł. Sporo, ale jeśli działa jak powinien to zapiszę go sobie na przyszłość Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka Edit: okazało się, że już go mam na liście życzeń na Ali ;]
  5. Strasznie mi teraz brakuje takiego miejsca, ale muszę jeszcze trochę wytrzymać... Jak dobrze pójdzie to w może w tym roku uda się powoli ruszyć w kierunku wybudowania własnych "4 kątów" to zrobię sobie taki kącik [emoji7] Ale ten uchwyt to fajna sprawa. Nie widziałem jeszcze nic podobnego A propos podświetlenia to miałem jeszcze coś takiego, ale o ile dobrze pamiętam to chyba oddałem bratu, bo 3 to już było trochę za dużo https://a.aliexpress.com/_uGEFt6 Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
  6. Ja zawsze jestem zainteresowany jak jest coś fajnego może kiedyś będę potrzebował oscyloskop
  7. Ja od jakiegoś czasu używam tego https://a.aliexpress.com/_uyirCy i tego https://allegro.pl/oferta/niteo-tools-sonda-multimetr-miernik-cyfrowy-lcd-11052193400 wiem, ze do Uni-Ta czy nawet Yato pewnie nie mają podejścia i pewnie zostanę zjedzony, ale póki co na moje potrzeby są wystarczające. Swoją drogą fajnie by było z ciekawości porównać je z czymś lepszym, ale nie znam nikogo w okolicy kto by miał sprzęt pomiarowy albo chociaż jakiś porządny miernik... Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
  8. Mam podobny plan, tylko samo narzedzie kupiłem "na zaś" ja dynamometr też mam, ale muszę jakoś go skalibrować, bo to taka taniocha z biedry. Na lepszy na razie funduszy nie było Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
  9. Ja poczekam aż postawię własne "4 ściany" i dopiero wtedy zacznę "zbierać sprzęt" na razie staram się ograniczać tylko do najważniejszych narzędzi, ale i to jest dość trudne to raczej nie jest narzędzie pierwszej potrzeby, ale nie było drogie, więc leży na półce, bo "kiedyś się przyda" https://www.lidl.pl/p/kwb-szablon-do-polaczen-kolkowych/p100339625?mktc=shopping&gclid=CjwKCAiA0KmPBhBqEiwAJqKK4weBpl-wwTSLXEFRQfa0k96wXqjhuVZ2nHhS-N80Fss10tSVBIO08BoCgRMQAvD_BwE
  10. Oooo, tego nie wiedziałem. Czyli lepiej porządnie oczyścić oryginalny grot, niż kupować zbyt krótkie?
  11. Tak jak pisałem na razie mi to wystarcza. Za mało jej używam, żeby inwestować w lepszy sprzęt, a ta akurat była dostępna od ręki w sklepie u mnie na wsi Za jakiś czas pewnie kupię coś lepszego. Może od razu jakąś fajną stację lutowniczą z regulacją mocy itd. a na razie wystarczy taka plus dodatkowe groty. Dzięki za podpowiedź
  12. Cześć. Mam taką lutownicę https://allegro.pl/oferta/lutownica-dedra-ded7531-60w-8660901074 grot w niej zastosowany jest tego typu, tylko o innych wymiarach https://allegro.pl/oferta/grot-do-lutownicy-kolbowej-40w-10512432023?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Acategory&bi_c=ODk1ZDQ3NTQtNGU1MS00NmJiLWE0NGEtZGM3Y2FmMzUzNjMxAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=fdf1304e-e4df-452e-95e3-7cfe2291aa6d Pytanie brzmi: Czy mogę w takiej lutownicy użyć grotów tego typu, jeśli średnica pasuje https://allegro.pl/oferta/seria-ultimo-rs-groty-900m-silver-zestaw-10-szt-11464551069 Czy długość grotu ma tutaj znaczenie? Muszę szukać koniecznie tej samej długości jak ten co mam? Lutownicy używam okazjonalnie, dlatego póki co stacja z prawdziwego zdarzenia jest tylko w planach i taka "zabawka" w zupełności mi wystarcza. Chciałbym po prostu dołożyć do niej groty z innymi końcówkami niż fabryczny, ale nie znam się na tyle, żeby mieć pewność czy samo to, że średnica pasuje jest wystarczającym parametrem.
  13. U mnie jest tak samo. 11kg na miesiac +- 2-3 dni. Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
  14. 10 lat jeżdżę autami z hakami i nigdy nie sprawdzali Wysłane z mojego H8266 przy użyciu Tapatalka
  15. Może u mnie do tego podchodzą inaczej ale przepisy chyba powinny byc wszedzie takie same, wiec moze coś pokręciłem... Wysłane z mojego H8266 przy użyciu Tapatalka

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.