-
[KzAK]Wiertarka stołowa
http://www.karba.com.pl/opti-b13-wiertarka-stolowa.html
-
Czyszczenie przepustnicy
zapewne wszystko bazuje na benzynie ekst. albo nafcie
-
Czyszczenie przepustnicy
polecają, ja czyszczę benzyną ekstrakcyjną albo zmywaczem do hamulców
-
[KzAK]Wiertarka stołowa
także tego, taki lichy filmik, uprzedzam wiertarka nie przytwierdzona, tymczasowo stała na blacie
-
[KzAK]Wiertarka stołowa
zakupiłem niby taką: Gwarantowana dokładność współosiowości ‹0.03 mm mierzona w osi tulei wrzeciona Wrzeciono osadzone na precyzyjnych łożyskach kulkowych się okaże
-
[KzAK]Wiertarka stołowa
wymyśliłem sobie, zakup wiertarki stołowej za kilka stówek do okazyjnego dłubania co autokącikowicze polecają? tak wiem najlepiej WS-15 tylko kwota za duża dla kilku dziurek
-
Polerowanie lamp
u mnie biorą 100zł za komplet to rozsądna cena.
-
Polerowanie lamp
grube rysy już i spękania, zacznij od papieru 800 bo podejrzewam że 1500 (ja zwykle tak robię nie da rady sobie i zostanie ślad) lub chociaż 1000/1200. później 1500-2000-2500 i polerowanie mocno ścierną pastą , średnio i polish - najlepsza rada zaprowadź do zakładu zajmującego się detalingiem zapłacisz 50-100zł i problem z bańki
- Le Mans
-
Le Mans
ooo! dziękuje i zazdraszczam oglądam w TV bo zacięta rywalizacja
-
Baku
ale da się zauważyć, że już w połowie prostej bolid nie przyspiesza ....
-
Baku
durne to F1, przez oszczędzanie paliwa, ERSy, zamiast na długiej prostej osiągać po 380km/h dochodzą do swojej prędkości przelotowej 330km/h i tak jada... zero widowiska
-
Baku
za ciasno i za wolno dla niektórych (McH ) GP2 engine GP2...
-
Baku
przewiduję, że będzie niezły gnój (czyt. roz*******) po starcie
-
Alternatywa dla UC
akurat ten na Jazzie był ... zły więc zakupiłem Lare EPL-52 - ok. 400zł do tego kilka padów i małe tubki past na początek niedługo będe się brał za lepszy lakier (czyt. Civic z 96r ) napewno twardszy niż ten z Jazza coli też kładłem lecz nie trzymał tyle co chciałem i testuje tera fusso coat 12m