Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mareks_uno

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. http://www.karba.com.pl/opti-b13-wiertarka-stolowa.html
  2. zapewne wszystko bazuje na benzynie ekst. albo nafcie
  3. polecają, ja czyszczę benzyną ekstrakcyjną albo zmywaczem do hamulców
  4. także tego, taki lichy filmik, uprzedzam wiertarka nie przytwierdzona, tymczasowo stała na blacie
  5. zakupiłem niby taką: Gwarantowana dokładność współosiowości ‹0.03 mm mierzona w osi tulei wrzeciona Wrzeciono osadzone na precyzyjnych łożyskach kulkowych się okaże
  6. wymyśliłem sobie, zakup wiertarki stołowej za kilka stówek do okazyjnego dłubania co autokącikowicze polecają? tak wiem najlepiej WS-15 tylko kwota za duża dla kilku dziurek
  7. mareks_uno odpowiedział cypajak na temat - Motokącik
    u mnie biorą 100zł za komplet to rozsądna cena.
  8. mareks_uno odpowiedział cypajak na temat - Motokącik
    grube rysy już i spękania, zacznij od papieru 800 bo podejrzewam że 1500 (ja zwykle tak robię nie da rady sobie i zostanie ślad) lub chociaż 1000/1200. później 1500-2000-2500 i polerowanie mocno ścierną pastą , średnio i polish - najlepsza rada zaprowadź do zakładu zajmującego się detalingiem zapłacisz 50-100zł i problem z bańki
  9. mareks_uno odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    szok i niedowierzanie
  10. mareks_uno odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    ooo! dziękuje i zazdraszczam oglądam w TV bo zacięta rywalizacja
  11. mareks_uno odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    ale da się zauważyć, że już w połowie prostej bolid nie przyspiesza ....
  12. mareks_uno odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    durne to F1, przez oszczędzanie paliwa, ERSy, zamiast na długiej prostej osiągać po 380km/h dochodzą do swojej prędkości przelotowej 330km/h i tak jada... zero widowiska
  13. mareks_uno odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    za ciasno i za wolno dla niektórych (McH ) GP2 engine GP2...
  14. mareks_uno odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    przewiduję, że będzie niezły gnój (czyt. roz*******) po starcie
  15. akurat ten na Jazzie był ... zły więc zakupiłem Lare EPL-52 - ok. 400zł do tego kilka padów i małe tubki past na początek niedługo będe się brał za lepszy lakier (czyt. Civic z 96r ) napewno twardszy niż ten z Jazza coli też kładłem lecz nie trzymał tyle co chciałem i testuje tera fusso coat 12m

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.