Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kukis

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Kukis odpowiedział Jaruga na temat - Motokącik
    Nie znam auta, podrzuciłem tylko link.
  2. Kukis odpowiedział Jaruga na temat - Motokącik
    https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/seat-leon-cyfrowe-zegary-ID6GhS7C.html
  3. https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/renault-clio-pakiet-serwioswy-do-14-01-2025-1szy-wlasciciel-bezwypadkowy-ID6G667t.html To może nowszy model
  4. Kukis odpowiedział maro_t na temat - Motokącik
    Również testuje z wyzej wymienionego linku kupionej w promocji za 62 zł. Paczkę otrzymałem w ciągu 8 dni. Mogę potwierdzić że dotychczas działa bez zarzutu. Samo sparowanie na androidzie odbyło się bez problemów.
  5. Nic nie kręcę. Zrobione właśnie na wzór z internetu. Żona wybrała wzór a ja musiałem wykonać.
  6. Spuszczenie olej : blokujemy skrzynie, odkręcamy korek spustowy i czop . Zalewanie oleju: zakręcamy korek i czop, odkręcamy czujnik biegu wstecznego i przez ten otwór nalewamy nowy olej, wkręcamy czujnik , odblokowujemy skrzynie. Co do ilości oleju to pewnie będzie inna. Manual jest do skrzyni 5 biegowej.
  7. Jak poprzednicy, mam ułożone na poddaszu ok. 100 mkw ciągiem . 5 rok leci i nic się nie dzieje.
  8. https://allegro.pl/oferta/yato-pila-ukosnica-pilarka-255mm-1800w-z-laserem-13208446222 Ja kupiłem Yato i też nie narzekam. Zrobiłem dziecku łóżko i dała radę.
  9. Duże straty względem montażu do większego stopnia nachylenia np 35*
  10. Chciałbym założyć instalację 6,3 kW składająca się z 14 paneli na dwóch polaciach dachu budynku gos. i wiaty o kącie nachylenia 3* , gdzie 8 paneli byłoby skierowanych na poludniowy-zachod a 6 paneli na poludniowy-wschód. Pytanie czy przy takim kącie montazu paneli miałbym duże straty?
  11. U siebie mam 20 cm styropianu. Wg mnie wyglada dobrze.
  12. Co to jest za kostka?
  13. Podziekowal
  14. Mozesz rzucic fote tego cwiercwalka. Ale dobrze wiedziec ze jest taki system. Jak bede u nich to sie dopytam co i jak. A co do reszty postow to sherif juz wyjasnil...
  15. Prosze ja was mam taki maly problemik. Ekipa od okien dala ciała instalujac poszerzenia takiej samej szerokosci co rama okna(okna schuco). Jak teraz zamocowac parapet? Do czoła jak do okien drewnianych? Tylko jak zrobic aby bylo szczelnie? Moze na poszerzenie dac folie epdm wywinieta na styro a pozniej parapet do czola na jakis klej plus wkrety? Mam takie dwa okna " do ziemi". Styropian bedzie zachodzil na poszerzenia (zdjecie pomocnicze).

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.