Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

cypajak

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Stan jak na foto. Wykręcam lampę, wyciagm wszystkie żarówki. Do lampy wlewam wodę z płynem do naczyń i robię szejka. Potem wypłukuje woda destylowana i zostawiam do wyschnięcia. Czy taka procedura jest ok ? Nic złego się nie stanie ?
  2. Fiat Grande Punto 1.4 16V 95KM Poprzednik zaizolował ten gumowy wężyk ale dziura jest tam tak duża że aż pod palcami czuć. Jak i gdzie zlokalizować numer tego wężyka ? Poprzez e-learn mi się nie udało
  3. Hejka Budżet to 8000zł - pamiętam o pakiecie startowym wiec tylko około 8000zł mogę wydać Liczba drzwi, kolor nie mają znaczenia. Klima obowiązkowo. Auto na dojazd do pracy i będzie to około 130km dziennie Szukam czegoś ekonomicznego. Jestem fanem diesla ale mogę pokochać LPG. Mój faworyt to Grande Punto - nie starsze niż 2006/2007 - silnik 1.2 odpada
  4. Serio ?
  5. Zbieżność oczywiście zrobię. Czy na takich oponach mogę bezpiecznie jeździć ? Czy już myśleć o zmianie ?
  6. Na przedniej osi miałem Michelin Primacy HP z 2012 roku. Zawsze pilnuję prawidłowego ciśnienia w oponie Dziś dokładnie się im przyjrzałem i zauważyłem to : Wydaje mi się, że brzegi opon są starte nieprawidłowo , ale wolę zapytać forumowiczów.
  7. Wygląda to źle : i: Czy można go uratować ? Jeśli tak to od jakiego papieru rozpocząć ?
  8. U mnie przez rok było OK, a teraz się tak porobiło. Chyba też mnie to czekam
  9. Już myślałem, że jest OK a tu tak: Autostrada 120-140km/h - temperatura OK Zwalniam do 90-110km/h jadąc spokojnie lub z górki i temperatura spada o 5-8mm Temperatura około 25 stopni
  10. Auto nigdy nie miało problemu z temperatura. Dziś 19 stopni a normalna temperatura pojawiła się po 25km spokojnej jazdy. Jak na trasie przycisłem to utrzymywała się cały czas. Gdy jechałem bardzo spokojnie wskaźnik opodal o kilka mm. Podczas jazdy w korku temperatura też była ciut niższa od normalnej. Nie korzystałem z nawiewu i klimy. Termostat umiera ?
  11. Ta plastikowa osłona pod silnikiem to porażka = moja już ledwo się trzyma. Albo za wysokie krawężniki w PL albo za nisko siedzi ta osłona
  12. Ja od roku mam Bravo z tym silnikiem - zrobiłem ponad 30 tys km Moja wersja z 2008 roku (PL) fabrycznie nie miała filtra cząstek stałych Za mojej kadencji padł jedynie EGR Uszczelkę od "smoga" wymieniłem dla świętego spokoju - mam najechane już 200 tys km Ogólnie silnik daje radę nawet w trasie. Przy zachowaniu zasad ecodrivingu spokojnie można zejść poniżej 5l/100km Podsumowując ja jestem zachwycony
  13. Dziś zastałem taki widok Można "bezpiecznie" jeszcze kilka tygodni pojeździć, czy wymiana w trybie natychmiastowym
  14. Zamierzamy wybudować dom "kanadyjski" - takie M3/M4 na działce Powierzchnia użytkowa około 55m. Bez poddasza użytkowego - sam parter. Nasz wstępny wybór padł na : firmę : http://www.domyzpaczki.pl/ Jaką firmę na terenie śląska możecie polecić albo odradzić przy tego typu przedsięwzięciu. ?
  15. Felga umyta. K2 ROTON - dał rade (za którymś razem)

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.