-
Brudna lampa od środka
Witam Stan jak na foto. Wykręcam lampę, wyciagm wszystkie żarówki. Do lampy wlewam wodę z płynem do naczyń i robię szejka. Potem wypłukuje woda destylowana i zostawiam do wyschnięcia. Czy taka procedura jest ok ? Nic złego się nie stanie ?
-
Poszukiwany numer części Fiat 1.4 16V
Fiat Grande Punto 1.4 16V 95KM Poprzednik zaizolował ten gumowy wężyk ale dziura jest tam tak duża że aż pod palcami czuć. Jak i gdzie zlokalizować numer tego wężyka ? Poprzez e-learn mi się nie udało
-
(Nie) małe wymagania
Hejka Budżet to 8000zł - pamiętam o pakiecie startowym wiec tylko około 8000zł mogę wydać Liczba drzwi, kolor nie mają znaczenia. Klima obowiązkowo. Auto na dojazd do pracy i będzie to około 130km dziennie Szukam czegoś ekonomicznego. Jestem fanem diesla ale mogę pokochać LPG. Mój faworyt to Grande Punto - nie starsze niż 2006/2007 - silnik 1.2 odpada
- Nieprawidłowo wytarta opona
-
Nieprawidłowo wytarta opona
Zbieżność oczywiście zrobię. Czy na takich oponach mogę bezpiecznie jeździć ? Czy już myśleć o zmianie ?
-
Nieprawidłowo wytarta opona
Na przedniej osi miałem Michelin Primacy HP z 2012 roku. Zawsze pilnuję prawidłowego ciśnienia w oponie Dziś dokładnie się im przyjrzałem i zauważyłem to : Wydaje mi się, że brzegi opon są starte nieprawidłowo , ale wolę zapytać forumowiczów.
-
Polerowanie lamp
Wygląda to źle : i: Czy można go uratować ? Jeśli tak to od jakiego papieru rozpocząć ?
-
Bravo 2 1.6D problem z temperatura.
U mnie przez rok było OK, a teraz się tak porobiło. Chyba też mnie to czekam
-
Bravo 2 1.6D problem z temperatura.
Już myślałem, że jest OK a tu tak: Autostrada 120-140km/h - temperatura OK Zwalniam do 90-110km/h jadąc spokojnie lub z górki i temperatura spada o 5-8mm Temperatura około 25 stopni
-
Bravo 2 1.6D problem z temperatura.
Auto nigdy nie miało problemu z temperatura. Dziś 19 stopni a normalna temperatura pojawiła się po 25km spokojnej jazdy. Jak na trasie przycisłem to utrzymywała się cały czas. Gdy jechałem bardzo spokojnie wskaźnik opodal o kilka mm. Podczas jazdy w korku temperatura też była ciut niższa od normalnej. Nie korzystałem z nawiewu i klimy. Termostat umiera ?
-
Fiat 1.6mjtd 105KM opinie?
Ta plastikowa osłona pod silnikiem to porażka = moja już ledwo się trzyma. Albo za wysokie krawężniki w PL albo za nisko siedzi ta osłona
-
Fiat 1.6mjtd 105KM opinie?
Ja od roku mam Bravo z tym silnikiem - zrobiłem ponad 30 tys km Moja wersja z 2008 roku (PL) fabrycznie nie miała filtra cząstek stałych Za mojej kadencji padł jedynie EGR Uszczelkę od "smoga" wymieniłem dla świętego spokoju - mam najechane już 200 tys km Ogólnie silnik daje radę nawet w trasie. Przy zachowaniu zasad ecodrivingu spokojnie można zejść poniżej 5l/100km Podsumowując ja jestem zachwycony
-
uszkodzenie opon
Dziś zastałem taki widok Można "bezpiecznie" jeszcze kilka tygodni pojeździć, czy wymiana w trybie natychmiastowym
-
Budowa domu - wybór firmy
Zamierzamy wybudować dom "kanadyjski" - takie M3/M4 na działce Powierzchnia użytkowa około 55m. Bez poddasza użytkowego - sam parter. Nasz wstępny wybór padł na : firmę : http://www.domyzpaczki.pl/ Jaką firmę na terenie śląska możecie polecić albo odradzić przy tego typu przedsięwzięciu. ?
-
Jak doczyścić felgę (foto)
Felga umyta. K2 ROTON - dał rade (za którymś razem)
cypajak
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta