Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

cypajak

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez cypajak

  1. Witam Stan jak na foto. Wykręcam lampę, wyciagm wszystkie żarówki. Do lampy wlewam wodę z płynem do naczyń i robię szejka. Potem wypłukuje woda destylowana i zostawiam do wyschnięcia. Czy taka procedura jest ok ? Nic złego się nie stanie ?
  2. Fiat Grande Punto 1.4 16V 95KM Poprzednik zaizolował ten gumowy wężyk ale dziura jest tam tak duża że aż pod palcami czuć. Jak i gdzie zlokalizować numer tego wężyka ? Poprzez e-learn mi się nie udało
  3. Hejka Budżet to 8000zł - pamiętam o pakiecie startowym wiec tylko około 8000zł mogę wydać Liczba drzwi, kolor nie mają znaczenia. Klima obowiązkowo. Auto na dojazd do pracy i będzie to około 130km dziennie Szukam czegoś ekonomicznego. Jestem fanem diesla ale mogę pokochać LPG. Mój faworyt to Grande Punto - nie starsze niż 2006/2007 - silnik 1.2 odpada
  4. Serio ?
  5. Zbieżność oczywiście zrobię. Czy na takich oponach mogę bezpiecznie jeździć ? Czy już myśleć o zmianie ?
  6. Na przedniej osi miałem Michelin Primacy HP z 2012 roku. Zawsze pilnuję prawidłowego ciśnienia w oponie Dziś dokładnie się im przyjrzałem i zauważyłem to : Wydaje mi się, że brzegi opon są starte nieprawidłowo , ale wolę zapytać forumowiczów.
  7. Wygląda to źle : i: Czy można go uratować ? Jeśli tak to od jakiego papieru rozpocząć ?
  8. U mnie przez rok było OK, a teraz się tak porobiło. Chyba też mnie to czekam
  9. Już myślałem, że jest OK a tu tak: Autostrada 120-140km/h - temperatura OK Zwalniam do 90-110km/h jadąc spokojnie lub z górki i temperatura spada o 5-8mm Temperatura około 25 stopni
  10. Auto nigdy nie miało problemu z temperatura. Dziś 19 stopni a normalna temperatura pojawiła się po 25km spokojnej jazdy. Jak na trasie przycisłem to utrzymywała się cały czas. Gdy jechałem bardzo spokojnie wskaźnik opodal o kilka mm. Podczas jazdy w korku temperatura też była ciut niższa od normalnej. Nie korzystałem z nawiewu i klimy. Termostat umiera ?
  11. Ta plastikowa osłona pod silnikiem to porażka = moja już ledwo się trzyma. Albo za wysokie krawężniki w PL albo za nisko siedzi ta osłona
  12. Ja od roku mam Bravo z tym silnikiem - zrobiłem ponad 30 tys km Moja wersja z 2008 roku (PL) fabrycznie nie miała filtra cząstek stałych Za mojej kadencji padł jedynie EGR Uszczelkę od "smoga" wymieniłem dla świętego spokoju - mam najechane już 200 tys km Ogólnie silnik daje radę nawet w trasie. Przy zachowaniu zasad ecodrivingu spokojnie można zejść poniżej 5l/100km Podsumowując ja jestem zachwycony
  13. Dziś zastałem taki widok Można "bezpiecznie" jeszcze kilka tygodni pojeździć, czy wymiana w trybie natychmiastowym
  14. Zamierzamy wybudować dom "kanadyjski" - takie M3/M4 na działce Powierzchnia użytkowa około 55m. Bez poddasza użytkowego - sam parter. Nasz wstępny wybór padł na : firmę : http://www.domyzpaczki.pl/ Jaką firmę na terenie śląska możecie polecić albo odradzić przy tego typu przedsięwzięciu. ?
  15. Felga umyta. K2 ROTON - dał rade (za którymś razem)
  16. Chyba ta koncepcja jest słuszna i tak też zrobię
  17. Wtrącę do wątku takie pytanko: Jak zainstalować opony. 2 sztuki Sava intensa hp z 2013 roku bieżnik około 5mm, delikatnie wyzabkowane oraz 2 sztuki Michelin Primacy Hp z 2013 roku bieżnik 5mm stan idealny. Co dać na przód a co na tył i dlaczego
  18. Zastosowałem: http://www.myjauto.pl/product/163/moje-auto-preparat-do-czyszczenia-felg.html Nic nie dało
  19. Felga jak na foto. Użycie środków do czyszczenia felg nic nie daje, mimo szorowania długo dość twardą szczotką Próbowałem ten "brud" usuwać przy pomocy plastikowej rakli schodził fajnie ale lakier bezbarwny na feldze się rysował Pasta BHP nawet pomagała ale też rysowała felgę. Czym to usunąć w sposób nie uszkadzający felgi ?
  20. cypajak odpowiedział cypajak na temat - Opony lato
    Kupić Zeetex ZT100 za 620zł komplet nowych ? Szukać w tej cenie opon używanych lepszej klasy ? Rocznie robie około 30 000km z czego 15-20 tys przypadnie na letnich
  21. Opony na śmietnik Nie warto jednak ryzykować - dziękuje wszystkim za pomocną opinie. Chyba jednak czeka mnie zakup nowych letnich 16
  22. Firma KUMHO
  23. Opony z 2012 roku, bieżnik 5mm Czy opony w stanie widocznym na foto nadają się do bezpiecznej jazdy ? i Te małe pęknięcia wzdłuż bieżnika są na obu oponach Pęknięcie na DOT jest tylko na 1 oponie
  24. Kiedyś słyszałem, że na niektórych stacjach jest dostępny odkurzacz piorący. Które stacje posiadają coś takiego ? Mam brudny tylko 1 fotel wiec nie ma sensu prać wszystkich
  25. Jest tak: ELM 327 - najlepiej po kablu - jakoś nie ufam łączności bezprzewodowej Do tego jeden z programów jaki wymieniłeś. Programy są na chomikuj.pl Ja tym zestawem diagnozuję Pande II i swoje Bravo. Jak chcesz coś wiedzieć pytaj śmiało

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.