-
angrius obserwuje zawartość Jaki wosk dla amatora? , Dach panoramiczny - opinie i 15 tyś na zachciankę
-
Dach panoramiczny - opinie
Pytanie do osób mających kontakt z dachem panoramicznym. Jak się takie coś sprawuje? Auto się mocno nagrzewa? Albo wychładza zimą? Jest to w miarę wytrzymałe np gdy kasztanem dostaniemy z drzewa... Czy ubezpieczenie szyb obejmuje też dach panoramiczny?
-
Nowe ceny przeglądu technicznego
Dla swojego własnego bezpieczeństwa?🤦 Skoro patrzysz jak robią inni, a masz w dupie swoje bezpieczeństwo to co tu myśleć
-
Nowe ceny przeglądu technicznego
U mnie sprawdza szczelność wszystkich przewodów w komorze silnika detektorem. Więc jeździj tam gdzie to robią
-
Dwutygodniowy postój hybrydy, czy odpali ?
Ale ty czytasz że zrozumieniem czy jak? Po pierwsze Yaris to chyba made in Japan? Po drugie czy ja narzekam na swoje auta? Cieszę się, że je mam i po 2 tygodniach stania odpalam je bez problemu. Masz jakiś ewidentnie problem z czytaniem
-
Dwutygodniowy postój hybrydy, czy odpali ?
Kia Stonic. Dla porównania jeżdżę drugim autem Yarisem 4, ale w benzynie. Kijanka zdecydowanie lepsza
-
Dwutygodniowy postój hybrydy, czy odpali ?
Napewno nie takim, gdzie po 2 tygodniach wakacji go nie odpalę 😌
-
Dwutygodniowy postój hybrydy, czy odpali ?
Swoją drogą to jest śmiech na sali by we współczesnych autach bać się, że auto po 2 tygodniach nie odpali 🤣🤣 dla mnie takie auto od razu jest zdyskwalifikowane
-
Montaż wideorejestratora vs naklejka antystatyczna
Od ponad 4 lat kamerka na takiej naklejce i nigdy nie spadła. Była też dwa razy demontowana i montowana na tej samej naklejce
-
Jak tam u Was ze zmianą opon? Już zrobiona?
Zmieniłem 2 dni temu. I nie widzę żadnego problemu. Głównym Problemem najeżdżania na tył jest prędkość i brak odstępu, a nie letnie opony w kwietniu
-
Nowy Crossover za około 120 tys
Spójrz na Kia Stonic. Używam. Polecam
-
Jakie pierwsze auto ?
Za 5 tysięcy? Dołóż to co chcesz przeznaczyć na wieś tuning (swoją drogą to już chyba nie jest modne) i kup cokolwiek w stanie gwarantującym w miarę bezpieczne podróżowanie.
-
Klimatyzacja - kilka pytań.
Obstawiam sprężarkę. Coś powoduje, że daje większy opór, może się zaciera coś i nie spręża tak jak trzeba
-
15 tyś na zachciankę
Nie mam typów. Ale chyba tak jak myślałem, pomysł nie ma sensu...
-
15 tyś na zachciankę
Powiedzmy, że macie wolne 15 tyś. Chcecie kupić sobie nietuzinkowe auto, by dawało jakąś frajdę. Auto z lat 80-90, ewentualnie wczesne 2000 (ale to mocno nietuzinkowe). Stan taki, by dało się tym np z rok pojeździć bez żadnej grubszej naprawy. Co byście sobie kupili? Jest to realne? Takie rozkminki mnie naszły przed czterdziestką 😁
-
Jaki wosk dla amatora?
Chciałbym zastosować jakiś bardziej "profesjonalny" wosk na samochód, bardziej trwały, który by coś ochraniał lakier. Warunek: łatwy do samodzielnej aplikacji bez żadnych narzędzi - nie chcę ryzykować jakiegoś przytarcia lakieru, jestem totalnym amatorem pod tym względem. A na razie nie chcę wydawać np 2 tyś zł na ceramikę czy inne zabezpieczenia. Znalazłem coś takiego jak Ceramikker. Opinie niby dobre. Ale może jest coś lepszego a tańszego? A może nie?🤷