-
Porada do wyboru służbowego 4x4
raczej będzie więcej niż 170tyś
-
Dylemat ciężki mam
Ta...motorek 1,5 No tam była mientka hybryda.... pełnych to chyba nie mieli Cupra mi się podobała wizualnie i jak bym wtedy (czyli jakies 8 miesięcy temu) uzyskał cenę powiedzmy na poziomie 140/150 tyś to może bym się skusił....nawet coś tam mieli wnet od ręki...
-
Dylemat ciężki mam
Jak szukałem auta dla siebie to mnie nie mogli wygonić ze środka.... nie powiem ładnie to się prezentuje - ale nie miał hybrydy
-
Dylemat ciężki mam
Jakiś czas temu wybierałem sobie auto... brany był pod uwagę mocno 2008.... fajne pudełko i by mi stykło, nie mieli hybrydy na testy to podrzucili 308 czy tam 3008 ażeby zobaczyć jak to jeździ w hybrydzie....mi dupy nie urwało i niestety zniechęciło tylko, fakt taki, że materiały i wykoanie na pierwszy i nawet drugi rzut oka bardzo przyjemne - podobnie cena.....niestety jak wspomniałem układ hybrydowy mi nie podpasił i pug niestety odpadł....
-
Dylemat ciężki mam
tylko cena będzię troszkę wyższa za toitoja
-
Yaris Cros - spryskiwacze
To podziel się tą cenną wiedzą jak już problem rozwiązałeś ...
-
Corolla E21 - pierwszy wątek, co mnie wkurza, a co nie
na pewno włączają się szybko jak slońce chyli się ku zachodowi i jest intensywne, za to mogło by szybciej się załączać jak jest rano/buro/mgliście.... mowa o mijania
-
Corolla E21 - pierwszy wątek, co mnie wkurza, a co nie
te..... Ty naprawdę się czepiasz .... wiem, że coś takiego jest ale co to daje.... to nie mam zielonego pojęcia ..... szczerze powiedziawszy przez pierwsze kilka dni grzebałem w tych opcjiach i coś tam poustawiałem i zostawiłem to w świętym spokoju, ustawiłem jakoś pod siebie i niec już nie zmieniam , jak ktos wie na 100% do czego to ma służyć to niech napisze
-
Corolla E21 - pierwszy wątek, co mnie wkurza, a co nie
no właśnie..... dlatego zapytałem o rocznik\.... STYLE powinien mieć te linie dodatkowe..... klikałeś w tę ikonkę po prawej na dole.... a i ta z lewej to widok zmienia ze zwykłego w "szeroki".... może gdzieś tu szukaj....
-
Corolla E21 - pierwszy wątek, co mnie wkurza, a co nie
Jak To rocznikowo chyba 2024....?
-
Corolla E21 - pierwszy wątek, co mnie wkurza, a co nie
A jaką wersję masz.... "tojtoja" bo to od wersji zależało chyba
-
Corolla E21 - pierwszy wątek, co mnie wkurza, a co nie
zobacz czy nie da się włączyć tych linii ikona po prawej na dole, ikony pojawiają się w momencie załączenia biegu R i jest tam kilka opcji tych linii
-
Corolla E21 - pierwszy wątek, co mnie wkurza, a co nie
Ta ikonka jest na stałe na ekranie głównym, (jak pojawi Ci się ekran z AndroidAuto) to jej nie ma, tylko na głównym ekranie, nie musisz w żadne opcje wchodzić.
-
Corolla E21 - pierwszy wątek, co mnie wkurza, a co nie
Działają normalnie w każdej pozycji - przynajmniej u mnie
-
Corolla E21 - pierwszy wątek, co mnie wkurza, a co nie
ekran mulimediów po prawej u góry ikonki szukaj z głośniczkiem/znakiem drogowym , wystarczy kliknąć i wyciszasz "pikacza" , znaczy piknie raz jak wyczuje znak i przekroczenie przedkości ale nie powtarza.
