Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ariibyd

moderator
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. raczej będzie więcej niż 170tyś
  2. Ariibyd odpowiedział Jaruga na temat - Motokącik
    Ta...motorek 1,5 No tam była mientka hybryda.... pełnych to chyba nie mieli Cupra mi się podobała wizualnie i jak bym wtedy (czyli jakies 8 miesięcy temu) uzyskał cenę powiedzmy na poziomie 140/150 tyś to może bym się skusił....nawet coś tam mieli wnet od ręki...
  3. Ariibyd odpowiedział Jaruga na temat - Motokącik
    Jak szukałem auta dla siebie to mnie nie mogli wygonić ze środka.... nie powiem ładnie to się prezentuje - ale nie miał hybrydy
  4. Ariibyd odpowiedział Jaruga na temat - Motokącik
    Jakiś czas temu wybierałem sobie auto... brany był pod uwagę mocno 2008.... fajne pudełko i by mi stykło, nie mieli hybrydy na testy to podrzucili 308 czy tam 3008 ażeby zobaczyć jak to jeździ w hybrydzie....mi dupy nie urwało i niestety zniechęciło tylko, fakt taki, że materiały i wykoanie na pierwszy i nawet drugi rzut oka bardzo przyjemne - podobnie cena.....niestety jak wspomniałem układ hybrydowy mi nie podpasił i pug niestety odpadł....
  5. Ariibyd odpowiedział Jaruga na temat - Motokącik
    tylko cena będzię troszkę wyższa za toitoja
  6. To podziel się tą cenną wiedzą jak już problem rozwiązałeś ...
  7. na pewno włączają się szybko jak slońce chyli się ku zachodowi i jest intensywne, za to mogło by szybciej się załączać jak jest rano/buro/mgliście.... mowa o mijania
  8. te..... Ty naprawdę się czepiasz .... wiem, że coś takiego jest ale co to daje.... to nie mam zielonego pojęcia ..... szczerze powiedziawszy przez pierwsze kilka dni grzebałem w tych opcjiach i coś tam poustawiałem i zostawiłem to w świętym spokoju, ustawiłem jakoś pod siebie i niec już nie zmieniam , jak ktos wie na 100% do czego to ma służyć to niech napisze
  9. no właśnie..... dlatego zapytałem o rocznik\.... STYLE powinien mieć te linie dodatkowe..... klikałeś w tę ikonkę po prawej na dole.... a i ta z lewej to widok zmienia ze zwykłego w "szeroki".... może gdzieś tu szukaj....
  10. Jak To rocznikowo chyba 2024....?
  11. A jaką wersję masz.... "tojtoja" bo to od wersji zależało chyba
  12. zobacz czy nie da się włączyć tych linii ikona po prawej na dole, ikony pojawiają się w momencie załączenia biegu R i jest tam kilka opcji tych linii
  13. Ta ikonka jest na stałe na ekranie głównym, (jak pojawi Ci się ekran z AndroidAuto) to jej nie ma, tylko na głównym ekranie, nie musisz w żadne opcje wchodzić.
  14. Działają normalnie w każdej pozycji - przynajmniej u mnie
  15. ekran mulimediów po prawej u góry ikonki szukaj z głośniczkiem/znakiem drogowym , wystarczy kliknąć i wyciszasz "pikacza" , znaczy piknie raz jak wyczuje znak i przekroczenie przedkości ale nie powtarza.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.