-
Odklejona okleina parapetu
To nie zapomnij jeszcze usunąć przyczyny zawilgocenia Dasz plastik to gdzie indziej pokaże sie wilgoć
-
Odklejona okleina parapetu
Ja bym powiedział ze to nie wilgoć a słonce - okno otwarte promienie padają i podgrzewają parapet - Zaznaczam to moja opinia po widoku załączonej fotki . Wymienił bym to na drewno lub dobrej jakości kompozyt
-
Przemaz emeryt - juz stał sie Felinator cześc 2
wena własna i alkohol Płyta OSB, parę arkuszy styropianu tak z 10 cm , parę listewek i kilkadziesiąt wkrętów i dętego stary koc - Zamknięcie - wejście z koszuli flanelowej - Lub Stara szafka kuchenna i tu standard ....... parę listewek i kilkadziesiąt wkrętów i dętego stary koc - Zamknięcie - wejście z koszuli flanelowej - To najtańszy i najlepszy sposób - Forto zapodam jak ze szpitala wyjdę
-
Czujnik poziomu szamba
Szukaj czegoś co w nazwie ma "czujnik zalania wodą " znajdziesz proste analogi lub elektronikę pod smardom przez tuje dom Góra poziomu szamba to "praktycznie " woda .
-
Prowadnica szuflady zamrażalki
Ciekawe zjawisko - a jak wypoziomowanie i prostota konstrukcji lodówki Mo chyba ze tam z tej jednej strony przejechanego oprawionego 100kg dzika wkładasz
-
Kara za brak OC
mea culpa Dzięki za zwrócenie uwagi na mój tak oczywisty błąd w wypowiedzi
-
Kara za brak OC
Czepiasz sie - chodzi zgłoszenie zbycia pojazdu
-
Kara za brak OC
"Jak mu kupujacy oświadczenia o zrzeczeniu nie napisze, to se może popłakać za swoim OC." i w tej wypowiedzi jest pies pogrzebany Tu jest tak zwany konflikt systemów - Bo nikt nie monitoruje ciągłości ubezpieczenia pomiędzy TU a samochodem a Systemem rejestracji Na marginesie zauważ jedną rzecz Tu cytat z pierwszego postu " kupuję auto w lutym , ma ważne ubezpieczenie ,mam ten kwit oraz mam dokument potwierdzający opłatę, jeżdzę na nim nie przepisując na siebie , na kwicie napisane opłacono w całości jednorazowo." Gdzie 30 dni na dopełnienie formalności przy zakupie samochodu ? Kolejna luka w systemie
-
Kara za brak OC
Ale przecież to proste Sprzedający opylił auto z ubezpieczeniem Sprzedający idzie do UM i WK wyrejestrowuje auto Idzie do TU zgłasza sprzedaż auta wnioskuje o zwrot składki OC On ma parę stówek w kieszeni. Ty masz parę tysi do zapłacenia . Moja młodsza córka robi na infolinii UFG i sprzedaje przy niedzielnym obiedzie "kwiatki "
-
słupek ogrodowy 230v - wywaliło RCB
Pominę milczeniem resztę ale Jak słyszę "opinia w necie" to nie wiem czy się śmiać czy płakać Kolejna sprawa to nie wylewanie wiadra pomyj tylko - qurwa o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny
-
przeglądy kominiarskie i elektryczne w domu - robicie?
Moje widzimisię -Bezpieczeństwo
-
przeglądy kominiarskie i elektryczne w domu - robicie?
Uziemienie sprawdza i I coś jeszcze - Coś z przewodnością
-
przeglądy kominiarskie i elektryczne w domu - robicie?
W 2 mieszkaniach SM robi przeglądy - oni to pilnują - gaz, prąd,wentylacja W Mieszkaniu córki wspólnota pilnuje w zakresie j.w.W lutym zakwestionowali brak cugu nakazali przygotować do czyszczenia - do dziś nis cisza . W domu tylko elektryk raz na 2 lata ( brak gazu i kominka )
-
słupek ogrodowy 230v - wywaliło RCB
Cytat "ogóle mam 1 różnicowy totalnie na wszystkie obwody w domu" I chcesz powiedzieć ze wszystko na posesji masz na jednym zabezpieczeniu ? Jeżeli tak to @technix przepraszam - zwracam honor Kto tam tą istalacje robił ?
-
Belki - drewno konstrukcyjne - cena
A ile to u Ciebie leży i w jakich warunkach ? Bo konstrukcyjne drzewo ma mieć jeszcze odpowiednią wilgotność - Dla przykładu za 0.5 kubika desek by przykryć od góry trasa dałem 400 zł oszlifowane sfrezowane