Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Wasylek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. A to jest akurat ogromny plus
  2. Musi mieć coś, co jest coraz mniej popularne- musi mieć fabryczne miejsce na koło zapasowe i mieć tam takowe koło, choćby dojazdowe. Wiem- jestem dziwny...
  3. Wasylek odpowiedział bielaPL na temat - Zrób to sam
    Główne pytanie to- jaka średnica? Ale jeśli ma być gotowy element, to generalnie hasło "stop(k)a regulacyjna metalowa"...
  4. Wasylek odpowiedział lucash na temat - Motokącik
    Absolutnie nie neguję. Szacunek. I nie twierdzę przecież, że to skuteczne zabawki, ale że czasami mogą pomóc w tym, do czego je przewidziano. Też się bardzo z tego cieszę. I nadal będę próbował takich akcji, mając pod ręką taką zabawkę i choćby cień szansy na powodzenie. Podobnie jak będę próbował ratować tonącego, nie mając na to żadnych papierów a jedynie jakąś szansę na jego uratowanie.
  5. Wasylek odpowiedział lucash na temat - Motokącik
    Ja wiem jedno- raz zdarzyło mi się uczestniczyć w gaszeniu ognia pod maską Poloneza. Pomagałem właścicielowi i udało nam się właśnie ugasić na 2 typowe gaśnice. To fakt- potrzebne były dwie gaśnice, ale gdyby nie było obowiązku ich wożenia, to prawdopodobnie nie byłoby wtedy żadnej.
  6. Te 35gr w BP do końca czerwca. A Amic (przynajmniej u mnie) zawsze wygląda jakby miał stałą promocję w stosunku do sąsiednich BP i Orlenu. Jest zawsze ciut taniej a w środy dodatkowo.
  7. Oczywiście, analogicznie. Nie ma już w Dacii prawdziwego 4x4 z jednego silnika. Z tyłu tylko prąd.
  8. Może nie wszyscy wiedzą, że czas leci i akurat w przypadku Dacii era poczciwych, klasycznych napędów 4x4 też właśnie się skończyła- ani Duster, ani Bigster nie mają już dostępnego napędu 4x4 z wałem napędowym. W wersji 4x4 Dustera występuje napęd typu Hybrid-G, co oznacza silnik 3-cylindrowy Mild-hybrid + LPG dla osi przedniej, plus dedykowany silniczek elektryczny dla osi tylnej. Oczywiście automat. Testy terenowe takiej wersji do znalezienia na YouTube Cena takiej wersji w maksymalnych pakietach to ok. 137 tys. Najmocniejsza wersja Dustera, z silnikiem Hybrid155 (4-cyl, 156KM) nie ma napędu 4x4...
  9. Zaraz... nie chciał działać na CP? Mam właśnie od kilku lat ten model i faktycznie był dedykowany pod AA, ale po włączeniu opcji "beta" w niektórych firmware obsługiwał już CP. Specjalnie pożyczałem go koledze żeby potwierdził działanie na jabłku. Koledzy z innego forum również potwierdzili działanie tego modelu z CP... Jedynie nie miał możliwości szybkiego przełączenia się (wyboru) na drugi sparowany telefon- brak fizycznego przycisku
  10. Wasylek odpowiedział Pipper na temat - Dacia
    Od dawna instalacja LPG w Daciach jest montowana fabrycznie, są nawet niepotwierdzone oficjalnie informacje, że silniki z LPG mają zmodyfikowaną głowicę. Także na 100% fabryka, ale z jednym wyjątkiem- wszystko jest zamontowane oprócz zbiorników LPG, które montuje się już w krajach docelowych ze względu na "ponoć" inne wymagania czy przepisy. Jednak montaż też nie jest u dealerów a centralnie- w PL bodajże w Gliwicach. Natomiast przed 2016 rokiem mogło być z tym różnie, zwłaszcza dla wszystkich starszych silników "nie TCe"- niektórzy dealerzy mogli montować LPG u siebie.
  11. Potwierdzam- to normalny proces zużywania się tej opony na przedniej osi, żadna zbieżność, ewidentny efekt zakrętów. U mnie to jest ósmy (i ostatni) sezon na tych Frigo i jest identycznie, szutrówek dużo. Ale użytkowo zawsze były OK, więc będzie nowy komplet.
  12. Wasylek odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    Około czerwca mają się pokazać w salonach do pomacania i w drugiej połowie roku ruszy przyjmowanie zamówień. Także dostępność od 2027 jak najbardziej się zgadza. W 2017 na wyprodukowanie mojej Sandero czekałem 5 miesięcy a nie był to wchodzący model.
  13. Kupiłem niedawno, użyłem właśnie w samochodzie po zimie, głównie od wewnątrz. Płyn jak płyn, nawet myje, odtłuszcza, pachnie inaczej niż większość płynów- bardziej "chemicznie". I chyba łatwiej go się wyciera niż inne. Chociaż wydaje mi się, że największą robotę robi tu ściereczka do polerowania, którą dostałem w zestawie. Miała to być niby mikrofibra a faktycznie jest to coś dziwnego, nie ma nic wspólnego z mikrofibrami jakie znałem, śliskie, nie puszyste, bardziej to coś w rodzaju cienkiej "sztucznej irchy". Nie wiem jeszcze jak będzie działać po wypraniu... A płyn jest w sumie na bazie wody i izopropanolu, więc pewnie można sobie samemu podobny "zbełtać". Podsumowując- kupić i samemu się przekonać. Uprzedzam tylko, że na przesyłkę czeka się tyle, jakby to dopiero na zamówienie robili
  14. Sandero w PL? Pokaż ten silnik na stronie Dacii w cenniku lub konfiguratorze Sandero... W Bigster, Duster, Jogger to tak.
  15. Oczywiście chodzi o "hybrydę" benzyna/LPG Hybryda w prądzie to dopiero w Jogger... Odpal konfigurator dostępny na stronie, wycenia bardzo rzetelnie. Niezależnie cennik szczegółowy jest do pobrania. A co do sztuk >od ręki< to polecam kontakt z dealerem- czasami takie "od ręki" oznacza, że od ręki możesz najwyżej zamówić do produkcji

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.