-
Kryzys wieku...cabrio
Dzięki, do walki mam 100 km, ale 23 mają będę na lotnisku to przy okazji podjadę.
-
Kryzys wieku...cabrio
Wici po znajomych rozesłane 😉
-
Kryzys wieku...cabrio
Panowie i Panie, szukam podszybie 2 częściowe vw wymyślił ze połączy plastik z gumą, guma przylega da szyby z upływem czasu utleniła się. W ASO niedostępne. Szukam daszków p słonecznych, czarnych. W listereczkach mogę się przeglądać jak w aluminiowej folii do pieczenia. Szukam też anteny do radia, gumowy dzwon rozpada się ze starości. W ASO dowiedziedziałem się, że to wersja De Lux i instalacja pod radio nie była przewidziana.
-
Kryzys wieku...cabrio
700 $ plus koszty jakieś 2500$. Pllus europejskie radio ze szrotu za 150 zł. Niestety poprzedni właściciel był jakimś niespełnionym melomanem i zamiast kupić przejściówkę do innego radia podrutowal oryginalna instalacje radia , posiedze ze schematami i rozkninie raz dwa
-
Kryzys wieku...cabrio
- Kryzys wieku...cabrio
Dzięki germanskiego oprawcę zwolnię . Jako ciewostkę napisze że mam suzuki alto z '97 i tam wszystko działa jak z fabryki. Faktem tylko jest ze nie kupiłem w salonie (serwisie) szczęk za 1050 zł, uznałem że cena chora- Kryzys wieku...cabrio
- Kryzys wieku...cabrio
Wystarczyło oklepanie bębnów, z perspektywy czasu uważam, że cięcie linek nie było potrzebne, bo dalej hamulce trzymały betonowo. Ale za to będzie okazja zrobić książkowo całość.- Kryzys wieku...cabrio
Środek poleci tak czy inaczej, muszę zdjąć bębny do wymiany linek które uciąłem. Jutro zrobię fotki, samochód trzymam grzecznościowo w nie swoim garażu.- Kryzys wieku...cabrio
Wszystkim dziękuję za rady. Kółka kręcą jak szalone. W swoim lenistwie zamiast młotka znalazłem inne rozwiązanie. Czas pracy 20 sekund- Kryzys wieku...cabrio
To mam zajęcia na majówkę 😀- Kryzys wieku...cabrio
Czyli co? Cierpliwie okładać bębny młotkiem?- Kryzys wieku...cabrio
No mam qwa w garażu. Nie jedzie a na koniec maja ma przegląd w SKP- Kryzys wieku...cabrio
- Kryzys wieku...cabrio
Ruszałem całym samochodem, a posadzce metrowe ślady wleczenia. Decyzja jest taka że rwę bębny ściągaczem i wchodzi nowy komplet. - Kryzys wieku...cabrio
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.