Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

JustRalf

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. kjarek56 obserwuje zawartość JustRalf
  2. JustRalf zmienił swoje zdjęcie profilowe
  3. W bieżącym numerze Automobilisty (6/2025) można pooglądać i poczytać o moim pojeździe 😁 I na Facebooku zajawki: LINK1 i LINK2 👍 Zapraszam też na swoje Peżo Pasje ✌️🦁
  4. Na AK nie, jedynie album na Facebooku.
  5. Na model 605 nie ma zupełnie rynku w PL. Ani jak go kupowałem w 2018 r. ani teraz, nic się nie zmieniło 😁 No chyba, że jest cukierek wyposażony po zęby (jak na 605 przystało) z V6 pod maską, to wtedy tak. Ale mój to niestety bieda wersja i poza fakturami na grube rzeczy, które w nim zrobiłem, wartość raczej niewielka. Tak z marszu, na allegro przewijają się w gorszym stanie niż mój między 3 a 6k powiedzmy.
  6. Może być na handel dla zdecydowanej osoby
  7. Proszę 😁
  8. 17:10 i Ty taki zatankowany? Niedobrze Quote: Prtugalska reklama z Maluhem
  9. > Ale nie chińska z kiosku. Niestety nie masz racji
  10. > Nie znaczy to, że na rynku wtórnym jest to tyle warte. Oczywiście Czasem - po upływie czasu - może być warte nawet i więcej
  11. > A ja dorwałem taki "gadżet" związany ze 126p Wow! Nie widziałem wcześniej Gdzie takie coś dorwać?
  12. > To jest stop klatka w oryginalnym rozmiarze. Sprawdź rozdzielczość, chyba ci się zmniejszyła... > I siedź cicho bo nie będzie mi się dupy chciało ruszyć do WK Coś jak "Bądź grzeczny, bo nie dostaniesz lizaka"? Zuraw, błagam Cię... ogarnij się chłopie
  13. > Premiera w polskiej telewizji odcianka Wheeler Dealers kręconego w Warszawie z udziałem Polskich > Fiatów 126p Oglądamy! Ja bym to zdjęcie jeszcze bardziej powiększył
  14. > Quote: > Nie był tak szybki jak porsche, ani tak przestronny jak ford, ani tak niezawodny jak toyota, ale > pokochały go miliony Polaków. Jeździł nim Pawlak w Nie ma mocnych i Czterdziestolatek inżynier > Karwowski. > Powiem wprost. Polacy go pokochali, bo nie mieli innego wyjścia. > Gdyby ludzie w tamtych czasach mieli inną alternatywę to nawet by nie spojrzeli na kaszlaka. Napisz o tym książkę
  15. > 51 wyświetleń i nikt nie pomoże ? Masz Pan żółte
  16. > Swój sprzedajesz, czy ktoś "pożyczył" sobie zdjęcia? > klik > A tu jest otwierany od tyłu. klik Na obu aukcjach jest ten sam typ bagażnika... tylko na tej pierwszej ktoś nie dość, że sobie "pożyczył" zdjęcie bez niczyjej zgody, to jeszcze innego bagażnika niż sprzedaje
  17. > Powiedz mi jeszcze jedno - kojarzę też boxy do Malucha z zamkiem nie z boku a z tyłu (z resztą > jeden z takim jeździ po Gliwicach). Czy to ten sam producent, czy inny? Zgadza się, jest drugi typ z zamkiem z tyłu i otwierany "do góry" a nie na bok jak mój Właśnie ten drugi łatwiej wyrwać na allegro. Nie wiem kto to produkował, ale na pewno ktoś inny.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.