-
-
JustRalf zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
Automobilista - Peugeot 605
W bieżącym numerze Automobilisty (6/2025) można pooglądać i poczytać o moim pojeździe 😁 I na Facebooku zajawki: LINK1 i LINK2 👍 Zapraszam też na swoje Peżo Pasje ✌️🦁
-
auto starsze, bez rdzy
Na AK nie, jedynie album na Facebooku.
-
auto starsze, bez rdzy
Na model 605 nie ma zupełnie rynku w PL. Ani jak go kupowałem w 2018 r. ani teraz, nic się nie zmieniło 😁 No chyba, że jest cukierek wyposażony po zęby (jak na 605 przystało) z V6 pod maską, to wtedy tak. Ale mój to niestety bieda wersja i poza fakturami na grube rzeczy, które w nim zrobiłem, wartość raczej niewielka. Tak z marszu, na allegro przewijają się w gorszym stanie niż mój między 3 a 6k powiedzmy.
-
auto starsze, bez rdzy
Może być na handel dla zdecydowanej osoby
-
auto starsze, bez rdzy
-
Portugalska reklama z Maluchem
17:10 i Ty taki zatankowany? Niedobrze Quote: Prtugalska reklama z Maluhem
-
fajna kolekcja do zakupienia
> Ale nie chińska z kiosku. Niestety nie masz racji
-
fajna kolekcja do zakupienia
> Nie znaczy to, że na rynku wtórnym jest to tyle warte. Oczywiście Czasem - po upływie czasu - może być warte nawet i więcej
-
POLSKI FIAT
> A ja dorwałem taki "gadżet" związany ze 126p Wow! Nie widziałem wcześniej Gdzie takie coś dorwać?
-
Przypominam - dzisiaj o 22:00 na Discovery Channel!
> To jest stop klatka w oryginalnym rozmiarze. Sprawdź rozdzielczość, chyba ci się zmniejszyła... > I siedź cicho bo nie będzie mi się dupy chciało ruszyć do WK Coś jak "Bądź grzeczny, bo nie dostaniesz lizaka"? Zuraw, błagam Cię... ogarnij się chłopie
-
Przypominam - dzisiaj o 22:00 na Discovery Channel!
> Premiera w polskiej telewizji odcianka Wheeler Dealers kręconego w Warszawie z udziałem Polskich > Fiatów 126p Oglądamy! Ja bym to zdjęcie jeszcze bardziej powiększył
-
Maluch Biografia - fajna pozycja znaleziona w empik.
> Quote: > Nie był tak szybki jak porsche, ani tak przestronny jak ford, ani tak niezawodny jak toyota, ale > pokochały go miliony Polaków. Jeździł nim Pawlak w Nie ma mocnych i Czterdziestolatek inżynier > Karwowski. > Powiem wprost. Polacy go pokochali, bo nie mieli innego wyjścia. > Gdyby ludzie w tamtych czasach mieli inną alternatywę to nawet by nie spojrzeli na kaszlaka. Napisz o tym książkę
-
prośba o VT, kolor felg
> 51 wyświetleń i nikt nie pomoże ? Masz Pan żółte
-
Bagażnik dachowy (BOX) - 126p
> Swój sprzedajesz, czy ktoś "pożyczył" sobie zdjęcia? > klik > A tu jest otwierany od tyłu. klik Na obu aukcjach jest ten sam typ bagażnika... tylko na tej pierwszej ktoś nie dość, że sobie "pożyczył" zdjęcie bez niczyjej zgody, to jeszcze innego bagażnika niż sprzedaje
-
Bagażnik dachowy (BOX) - 126p
> Powiedz mi jeszcze jedno - kojarzę też boxy do Malucha z zamkiem nie z boku a z tyłu (z resztą > jeden z takim jeździ po Gliwicach). Czy to ten sam producent, czy inny? Zgadza się, jest drugi typ z zamkiem z tyłu i otwierany "do góry" a nie na bok jak mój Właśnie ten drugi łatwiej wyrwać na allegro. Nie wiem kto to produkował, ale na pewno ktoś inny.