Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zuraw

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Jeśli to cię w jakikolwiek sposób pocieszy.... Po 3 miesiącach postoju mój Partner 2020 z przebiegiem 75kkm wywalił to: Po podłączeniu Vgate'a wychodzi, że ciśnienie jest i chyba zakleiło tylko sam wtrysk: Na dniach wyciągam wtryskiwacz i będe go próbwał zreanimowac zgodnie z tym filmem: Zobaczymy co uda mi się uzyskać.
  2. No to jeśli narzędzie do przewieszczania się w odległościach 10-12 km to bez problemu da się. I wtedy jesteś w pracy, więc masz przemieścić się z punktu A do punktu B. To nie wycieczka do innego miasta, że ma być względny komfort. Ja tak do tego podchodzę. I tak jak wspomniałem - kilka razy jechaliśmy we 3 i dało się przejechać. Z partnerką z dzieciakiem w szerokim foteliku nad morze mi było komfortowo, bo mogłem oprzeć się o fotelik, partnerka stwierdziła, że da się choć przydałaby się regulacja oparcie. Ale to był wyjazd awaryjny po padzie jej samochodu kilometr od domu. Do jazdy codziennej z pracownikami moim zdaniem nadaje się. Do kursowania międzymiastowego nie za bardzo.
  3. No dobra, ale ustalmy jedną rzecz - fundujesz im komfortowa taksówkę czy dojazd do pracy? Bo jeśli taksówkę, to rzeczywiście warunki niefajne, ale jeśli dojazd do pracy 10-12km, to ten samochód to w pełni umożliwia. Ile czasu jedziesz - 10-15 minut? Niech nie narzekają. A jesli niewygodnie niech wezmą rower. Chyba, że kupisz im większy samochód, w co wątpię
  4. Totez mówiłem, że problem może się robić jeśli bierzsz Marka ze Złomiarzy i jego syna.... A ooważniej - na długich dystansach jeźdisz z tymi gośćmi? Zdarzyło mi się parę razy jechać w 3 rosłych facetów i nie było to jakims problemem w mieście. W trasę oczywiście byłoby movcno niekomfortowo....
  5. Absolutnie żadnych. Akumulator tylko padł i musiałem go wymienić, ale mimo problemów z uruchomieniem rano nie zaliczam tego jako problemu dotyczącego samochodu. Po wymianie i 2 dniach wszystko wróciło do normy (moduły musiały nauczyć się nowego akumulatora podobno). Dlatego teraz szykam Riftera 7-osobowego z tym silnikiem.
  6. Zgodnie z ustalonymi zasadami płatności rat leasingu. Płatność ostatniej raty to automatycznie wykup
  7. A nieeee - nie ma w ogóle takiej możliwości - między siedzeniem kierowcy a środkowym jest odstęp około 7cm. No chyba, że wieziesz wieloryba Nawet jak fotelik na środku miałem wstawiony to mimo jego szerokości nie dotykałem go tyłkiem, a tylko lekko ramieniem i była to fajna podpórka Przepraszam za brutalne zamazanie twarzy byłej partnerki, ale chcę zachować jej anonimowość.
  8. Fotel kierowcy jest taki sam w wersji osobowej jak i ciężarowej. To czy jest to wersja 2- czy 3-osobowa nie ma wpływu na komfort kierowcy. Pisałem o szerokości ławki i siedzenia środkowego w porównaniu do tego samego w fordzie, w którym jest dźwignia ręcznego między siedzeniami. Jedyną różnicą fotela keirowcy w wersji 3-osobowej do pozostałych jest brak możliwości zamówienia prawego podłokietnika, bo musi dać się złożyc srodkowe oparcie. Ale moge od razu powiedzieć, że właśnie to złożone oparcie robi robotę znacznie lepiej od podłokietnika, bo jest szeroki i do tego - tak jak u mnie - mogę wysunąć stolik do przodu wypełniając niemal całą przestrzeń aż do dźwigni zmieny biegów robiąc jeden duży podłokiernik
  9. Zdecydowanie mniejszy! I jeszcze dopisze - zobacz jak jest ustawiony mój fotel na zdjęciach - ja mam 183cm i muszę go miec przysunięty, żeby komfortowo jechać. Po stronie pasażera jest znacznie więcej miejsca na nogi - siedząc tam jestem w stanie niemal je wyprostować.
  10. Nie wiem jak w partnerze ( blaszak) ale w Rifterze ( to samo tylko ucywilizowana osobówka) nie ma opcji 3 miejsc z przodu.... Więc kto wie czy kolega nie ma racji.... Zupełnie inaczej jest to zrobione w Partnerze. Sam zobacz: Co ciekawe okazuje się, że środkowe siedzenie jest 6cm szersze niz w Fordzie. Osobiście mierzyłem miarką w salonach pod kątem młodego. Róznica wynika z tego, że w fordzie jest mechaniczny ręczny i między siedzeniami musi być szpara do dźwigni. W PSA jest elektryczny i dzięki temu ławka może być szersza. Miałem już nawet podpisaną umowę na forda, ale moja partnerka wsiadła do forda i do peugeota i powiedziała, że bezapelacyjnie peugeot
  11. Mam Peugeota Partnera longa 130KM manuala 75kkm nalotu, 2020 na sprzedaż. Właśnie wykupiłem leasing i wlaśnie do kręcenia się wokół trzepaka jak to w wykońceniówce jest idealny. 3-osobowa wersja, grzane siedzenia, ogrzewana przednia szyba, system surround view, czyli kamera wsteczna, kamera cofania plus w prawym lusterku monitorująca strefę martwą, czujniki parkowania przód, czujniki parkowania tył, dwustrefowa klimatyzacja, obrotowy stolik roboczy po złożeniu oparcia środkowego fotela, duży wyświetlacz, android auto, hak holowniczy 13-pin, podwyższona ładowność, cos tam jeszcze. Kupowałem ze wzgędu na młodego, żeby awaryjnie móc pojechać w trójkę. Raz nam się zdarzyło pojechać nim w trójkę z Warszawy nad morze i bez sensacji - zmieścił się i fotelik jak i partnerka i mimo ławki powiedziała, że mimo obaw nie było tak źle. W trasie głośno robi się powyżej 160km/h. Do tej prędkości jak na taki samochód jest rewelacyjnie - w ogóle nie czuje się, że to blaszanka. Bardzo z niego jestem zadowolony, ale musze kupić osobówkę 7-osobową. A wybrałem Partnera dlatego, że ma dużo fajniejszą deskę rozdzielczą niż pozostałe czworaczki - zegary są nad kierownicą, a nie patrzy się na nie przez kierownicę dzięki czemu są niemal jak head up, zaś kierownica jest bardzo mała (chyba z 208). Do tego jest bardzo praktyczny schowek nad kierownica, a przed zegarami, którego nie ma w pozostałych czworaczkach, a którego cholernie mi brakowało w zastęczym Berlingo. Teraż szukam osobowej wersji i ze względu na zegary tylko Peugeota Acha - caddy jest dużo węższy. Ja potrzebowałem pakę do której włożę płyty gk 200x120 i paka rzeczywiście ma ok 208 x 123, więc idealna. No i zaważył tez system
  12. A co ja mam wspólnego z klimatyzacjami?
  13. W Peugeocie Partnerze brak regulacji automatycznych wycieraczek i automatycznego otwierania szyb - trzeba trzymać cały czas przycisk by otworzyć je do końca a wycieraczki włączają się gdy uznają to za stosowne..... W większości samochodów włącznik świateł długich manetką do siebie. Jest to tak idiotyczne rozwiązanie, jakiego dawno nie widziałem. Wcześniej jeździłem oplem i włączanie było od siebie, a do siebie tylko puszczenie zajączka lub świecenie tyle, ile trzymamy manetkę. Po zmianie samochodu za każdym razem jak chcę mignąć szybko światłami, żeby kogoś wpuścić, to włączaja się długie. Kretynizm do kwadratu.
  14. Zuraw odpowiedział harnas81 na temat - Motokącik
    Mi przy rozszerzonej gwarancji wymienili pająka pod kierownicą bo przerzucał z lewego na prawy kierunkowskaz zamiast zostać w pozycji neutralnej Po wymianie przy 69.998 zgłosiłem powtórkę z rozrywki i na 14.11 mam weryfikację już przy stanie licznika 72kkm. Zobaczymy ci z tego będzie. Poza tym innych usterek orzez niemal 5 lat nie zauważyłem.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.