-
Volvo XC60 T8 z dziwną mocą?
Byłem, nie chca nic powiedzieć o aucie, które nie jest moje
-
Volvo XC60 T8 z dziwną mocą?
To coraz wieksze jaja, auto stoi w "budzie" juz polifta, wewnątrz ma intrfejs poliftowy, ha jakas prawdziwa hybryda
-
Volvo XC60 T8 z dziwną mocą?
T8 po lifcie powinien mieć grubo ponad 400KM a ten podają ma 390. Nawet nie pasuje moc do silnika przedliftowegi.
-
Volvo XC60 T8 z dziwną mocą?
Wychodzi na to że jest zoptymalizowany 🧐 tylko podawana moc nie wskazuje ani na przedłużysz ani Polifta. Można gdzieś z vinu sprawdzić jakie ma bebechy? Bo opis jest bardzo dziwny.
-
Volvo XC60 T8 z dziwną mocą?
Witam, czy xc60 T8 z roku 2021 (niby po lifcie) może mieć 390KM? Jeszcze w dodatku podobno z wgranym Polestarem. Czy przed zakupem mając numer vin jestem w stanie sprawdzić jak to wygląda faktycznie?
-
Samochód z paką 2m
Dzięki za info czyli wymiary są identyczne w przypadku takich trojaczków?
-
Samochód z paką 2m
Dziękuję tak poproszę
-
Samochód z paką 2m
niby dobry kierunek ale muszą być auta niższe niż te trojaczki .... coś w stylu wspomnianego doblo, experta itp?
-
Samochód z paką 2m
właśnie chodzi o to aby paka miał min,. 2m. Znalazłem tego doblo cargo ze ma ponad 2m. I tak się zastanawiam co jeszcze może mieć te dwa metry. Dacia jak widzę nie ma tych 2m tylko 1903cm a to mniej niż 2m może ktoś jeszcze coś???
-
Samochód z paką 2m
nie mam haka zresztą przyczepa będzie mało użyteczna Dacia ale to chyba trochę kasy już kosztuje tak poniżej 10 tys
-
Samochód z paką 2m
za drogo wychodzi ...
-
Samochód z paką 2m
Witajcie, mam pytanie, potrzebuję zakupić auto z paką min. 2m długości. Chodzi mi po głowie coś takiego jak Fiat Doblo Cargo. Co nie kosztuje majątku a ma taką długą pakę? Celuję w rocznik 2003-2007/8. Bez znaczenia czy benzyna czy olej napędowy. Auto będzie jeździło kilka razy w miesiącu. Dzięki ...
-
harnas81 obserwuje zawartość VIOLATOR74
-
VIOLATOR74 obserwuje zawartość harnas81
-
Sryskiwacz reflektora - nie działa
Witajcie, jak w temacie, na poczatku nie zwracałem na to uwagi, ale w ostatnich dniach się dopatrzyłem. Nie działa mi spryskiwacz reflektorów (mam zwykłe soczewkowe). Gdzieś wyczytałem, ze jak miałem rezerwę i komunikat o niskim stanie płynu to komputer sam wyłącza ale czy to prawda a jeśli tak to jak to przywrócić? Pozdrawiam
-
Kto pomoże - VIn Saab :)
A czy da sie po vinie sprawdzić poziom wyposażenia? Jaka to wersja czy odgórnie wersja "X" była w jakimś konkretnym "wyposażeniu"?
-
Kto pomoże - VIn Saab :)
Mnie chodzi o wersję "terenową" z 93X.