Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

harnas81

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Byłem, nie chca nic powiedzieć o aucie, które nie jest moje
  2. To coraz wieksze jaja, auto stoi w "budzie" juz polifta, wewnątrz ma intrfejs poliftowy, ha jakas prawdziwa hybryda
  3. T8 po lifcie powinien mieć grubo ponad 400KM a ten podają ma 390. Nawet nie pasuje moc do silnika przedliftowegi.
  4. Wychodzi na to że jest zoptymalizowany 🧐 tylko podawana moc nie wskazuje ani na przedłużysz ani Polifta. Można gdzieś z vinu sprawdzić jakie ma bebechy? Bo opis jest bardzo dziwny.
  5. Witam, czy xc60 T8 z roku 2021 (niby po lifcie) może mieć 390KM? Jeszcze w dodatku podobno z wgranym Polestarem. Czy przed zakupem mając numer vin jestem w stanie sprawdzić jak to wygląda faktycznie?
  6. Dzięki za info czyli wymiary są identyczne w przypadku takich trojaczków?
  7. Dziękuję tak poproszę
  8. niby dobry kierunek ale muszą być auta niższe niż te trojaczki .... coś w stylu wspomnianego doblo, experta itp?
  9. właśnie chodzi o to aby paka miał min,. 2m. Znalazłem tego doblo cargo ze ma ponad 2m. I tak się zastanawiam co jeszcze może mieć te dwa metry. Dacia jak widzę nie ma tych 2m tylko 1903cm a to mniej niż 2m może ktoś jeszcze coś???
  10. nie mam haka zresztą przyczepa będzie mało użyteczna Dacia ale to chyba trochę kasy już kosztuje tak poniżej 10 tys
  11. za drogo wychodzi ...
  12. Witajcie, mam pytanie, potrzebuję zakupić auto z paką min. 2m długości. Chodzi mi po głowie coś takiego jak Fiat Doblo Cargo. Co nie kosztuje majątku a ma taką długą pakę? Celuję w rocznik 2003-2007/8. Bez znaczenia czy benzyna czy olej napędowy. Auto będzie jeździło kilka razy w miesiącu. Dzięki ...
  13. harnas81 obserwuje zawartość VIOLATOR74
  14. VIOLATOR74 obserwuje zawartość harnas81
  15. Witajcie, jak w temacie, na poczatku nie zwracałem na to uwagi, ale w ostatnich dniach się dopatrzyłem. Nie działa mi spryskiwacz reflektorów (mam zwykłe soczewkowe). Gdzieś wyczytałem, ze jak miałem rezerwę i komunikat o niskim stanie płynu to komputer sam wyłącza ale czy to prawda a jeśli tak to jak to przywrócić? Pozdrawiam
  16. A czy da sie po vinie sprawdzić poziom wyposażenia? Jaka to wersja czy odgórnie wersja "X" była w jakimś konkretnym "wyposażeniu"?
  17. Mnie chodzi o wersję "terenową" z 93X.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.